تاریخ: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

آخرین تغییرات در شرکت پرداخت‌های کریپتویی Wyre

پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شرکت پرداخت‌های کریپتویی Wyre در حال تعطیل کردن فعالیت‌های خود است، مدیرعامل Ioannis Giannaros داستان متناقضی را ارائه کرد و اظهار داشت که شرکت صرفاً در حال کاهش نفرات است. Wyre اکنون اعلام کرده است که در حال تغییر سیاست خروج خود است و رکود صنعت کریپتو و جو […]

پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه شرکت پرداخت‌های کریپتویی Wyre در حال تعطیل کردن فعالیت‌های خود است، مدیرعامل Ioannis Giannaros داستان متناقضی را ارائه کرد و اظهار داشت که شرکت صرفاً در حال کاهش نفرات است. Wyre اکنون اعلام کرده است که در حال تغییر سیاست خروج خود است و رکود صنعت کریپتو و جو اقتصاد کلان را به عنوان عواملی که شرکت را تحت تاثیر قرار داده است ذکر کرده است. روز جمعه، Wyre اعلام کرد که اکنون در حال بررسی گزینه‌های استراتژیک است.
 
Wyre سیاست برداشت را اصلاح کرد
در ۴ ژانویه گزارش دادیم که شرکت پرداخت کریپتویی Wyre در حال تعطیل کردن عملیات خود است. این خبر پس از شکست قرارداد خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بولت و کناره‌گیری مایکل دانورث، یکی از بنیانگذاران این شرکت، از سمت خود است. در ۶ ژانویه، Wyre یک به‌روزرسانی برای جامعه منتشر کرد که به گمانه‌زنی‌ها در مورد این شرکت پرداخت.
 
وایر در روز جمعه توضیح داد:
ما از چالش‌های جو اقتصاد کلان فعلی و رویدادهای اخیر که صنعت کریپتو را متزلزل کرده است مصون نمانده‌ایم. علاوه بر این، این شرکت ساختار مدیریتی خود را تغییر داده است، به طوری که Ioannis Giannaros به عنوان رئیس اجرایی و استفان چنگ به عنوان مدیر عامل موقت خدمت می‌کند.
 

Wyre در به‌روزرسانی خود نیز تغییراتی را در برداشت‌ها اعلام کرد و اعلام کرد که کاربران اکنون در میزان برداشت محدود هستند.

 

ما در حال تغییر سیاست خروج خود هستیم. در حالی که مشتریان همچنان می‌توانند وجوه خود را برداشت کنند، در حال حاضر، ما برداشت را به بیش از ۹۰٪ از وجوه موجود در حساب هر مشتری محدود می‌کنیم، مشروط به محدودیت‌های روزانه فعلی.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید