تاریخ: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

آخرین حواشی دادگاه سم بنکمن فراید

در ۳ ژانویه ۲۰۲۳، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) نسبت به هشت اتهام جنایی که شامل دو فقره کلاهبرداری و شش فقره توطئه است، اعتراف کرد که بی‌گناه است. علاوه بر اعتراف به بی‌گناهی، قاضی SBF، لوئیس کاپلان، درخواست متهم را برای حفظ نام امضاکنندگان وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری خود پذیرفت.   […]

در ۳ ژانویه ۲۰۲۳، مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) نسبت به هشت اتهام جنایی که شامل دو فقره کلاهبرداری و شش فقره توطئه است، اعتراف کرد که بی‌گناه است. علاوه بر اعتراف به بی‌گناهی، قاضی SBF، لوئیس کاپلان، درخواست متهم را برای حفظ نام امضاکنندگان وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری خود پذیرفت.
 
سم بنکمن فراید به اتهامات جنایی خود بی‌گناه است
سم بنکمن فراید (SBF)، یکی از بنیانگذاران FTX هنگام شرکت در جلسه دادگاه خود در مقابل قاضی لوئیس کاپلان در روز سه‌شنبه گفت که او در مورد هشت اتهام علیه خود گناهکار نیست. هنگامی که همراهان SBF به خارج از دادگاه منهتن رسیدند، خودروی وی مورد هجوم مطبوعات قرار گرفت و گزارش‌ها حاکی از آن است که جمعیت بسیار زیاد بود و مادر بنکمن فراید نتوانست از خودرو خارج شود. سپس محافظ و تیم امنیتی SBF مدیر سابق FTX را به داخل دادگاه اسکورت کردند.
 

وکلای SBF در کنار اعتراف به بی‌گناهی نسبت به اتهامات علیه وی، درخواستی را ارائه کردند تا نام دو امضاکننده که وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری SBF را امضا کردند، مهر و موم بماند. وکلای دادگستری اصرار داشتند که والدین SBF قبلاً با خطرات پرونده پسرشان دست و پنجه نرم می‌کردند و تیم حقوقی گفت که می‌خواهد مطمئن شود که ضامن‌های وثیقه به سرنوشت مشابهی دچار نمی‌شوند. وثیفه SBF جالب بود زیرا مدیر سابق FTX اصلاً مجبور نبود پولی بپردازد. والدین او مجبور شدند این پیوند را با خانه خود در پالو آلتو تضمین کنند و چهار نفر با هم قرارداد را امضا کردند.

 

معامله به این صورت است که اگر SBF در دادگاه حاضر نشود یا شرایط وثیقه خود را زیر پا بگذارد، خانه پدر و مادرش در پالو آلتو ممکن است از دستشان خارج شود و امضاکنندگان مجبور شوند بقیه وثیقه را پوشش دهند. قاضی لوئیس کاپلان با وجود اینکه پرونده‌هایی در مخالفت با مهر و موم شدن دو امضا کننده وجود داشت، این درخواست را تایید کرد. متیو راسل لی از Inner City Press گفت که معمولاً اسامی و اطلاعات امضاکنندگان، از جمله درآمد، به طور معمول در دادگاه دادگستری SDNY برای متهمان کمتر ممتاز منتشر می‌شود.

 

درباره سم بنکمن فراید بیشتر بدانید.

 

راسل لی به تفصیل توضیح داد که Inner City Press اعتراض خود را به مهر و موم ارائه کرده است و او همچنین اشاره کرد که قاضی کاپلان یک شرط وثیقه جدید برای متهم تعیین کرده است. SBF اکنون اجازه دسترسی به وجوه مرتبط با FTX یا Alameda Research را در حین بازداشت خانگی ندارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید