تاریخ: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰

آخرین زمان خرید ربع سکه از بورس کالا

اکوایران: طبق اعلام بانک مرکزی تعداد ۱۴ هزار و ۵۳۵ قطعه ربع سکه در هشتمین روز از عرضه فروخته شد که بر این اساس از مهلت عرضه ۴۵۰ هزار ربع سکه بهار آزادی تنها ۲ روز کاری باقی مانده است.

به گزارش اکوایران؛‌ امروز در هشتمین روز از مرحله دوم عرضه ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، تعداد ۱۴ هزار و ۵۳۵ قطعه ربع سکه تا قیمت ۸ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان به متقاضیان فروخته شد.

براساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، عرضه ربع سکه طلای بهار آزادی در بورس کالا در این مرحله به صورت گواهی سپرده ناپیوسته بوده و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم به صورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

براین اساس متقاضیان می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند تا پنج روز کاری بعد از خرید سکه در بورس کالا، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوط به بورس، به صورت فیزیکی معادل سکه‌های خریداری شده را تحویل بگیرند.

باتوجه به برنامه اعلام شده از سوی بانک مرکزی برای عرضه مرحله دوم ربع سکه بهار آزادی در بورس کالا، از مهلت عرضه ۴۵۰ هزار ربع سکه بهار آزادی تنها ۲ روز کاری باقی مانده است. 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید