تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

آزمایش و شناسایی باگ ارتقای شانگهای آغاز شد

به گفته مهندس نرم‌افزار Marius van der Wijden، توسعه‌دهندگان اتریوم نهایی کردن shadow fork ارتقاء شانگهای را آغاز کرده اند. shadow fork به عنوان یک محیط آزمایشی برای ارتقاء شانگهای عمل می‌کند و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا اشکالات و هرگونه مشکل بالقوه را شناسایی کنند.   Shadow Fork ارتقاء شانگهای اتریوم راه‌اندازی […]

به گفته مهندس نرم‌افزار Marius van der Wijden، توسعه‌دهندگان اتریوم نهایی کردن shadow fork ارتقاء شانگهای را آغاز کرده اند. shadow fork به عنوان یک محیط آزمایشی برای ارتقاء شانگهای عمل می‌کند و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا اشکالات و هرگونه مشکل بالقوه را شناسایی کنند.
 
Shadow Fork ارتقاء شانگهای اتریوم راه‌اندازی شد
در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال در انتظار هارد فورک آینده شانگهای است، توسعه‌دهندگان هسته اتریوم یک محیط آزمایشی به نام shadow fork را برای آزمایش ارتقاء راه‌اندازی کرده اند. این به دنبال اعلام توسعه‌دهندگان مبنی بر راه‌اندازی یک شبکه آزمایشی جدید برای ارتقای شانگهای در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۳ است. پیش‌بینی می‌شود که این فورک که بر اجازه برداشت‌ها تمرکز دارد، در مارس ۲۰۲۳ رخ دهد.
 
به گفته Marius van der Wijden، توسعه‌دهنده نرم‌افزار بنیاد اتریوم، مشکلاتی در shadow fork وجود داشت که تقریباً در ساعت ۶ صبح به وقت شرقی صبح دوشنبه آغاز شد. Van der Wijden در توییتر نوشت:
این با چند مشکل شروع شد زیرا پیکربندی به درستی در Geth اعمال نشده بودو ما لغو تنظیمات شبکه اصلی را مجاز نمی‌دانیم.
 
توسعه‌دهنده افزود:
در حال حاضر، زنجیره به درستی در حال نهایی شدن است.
 

جامعه ارزهای دیجیتال نگران برداشت‌های زنجیره‌ای Beacon است، زیرا ۱۶,۱۶۷,۵۲۷ ETH در قرارداد اعتبارسنجی ذخیره شده است که در حال حاضر قفل شده است. فقط یک هارد فورک می‌تواند قفل سرمایه‌های مشمول را باز کند و ارتقای شانگهای راه را برای رسیدن به این هدف هموار می‌کند. آمار Beaconscan.com نشان می‌دهد که ۵۰۴,۷۶۵ اعتبارسنجی وجود دارد، زیرا تعداد اعتبارسنجی‌ها امسال از منطقه ۵۰۰,۰۰۰ عبور کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید