تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

آماده‌سازی استقرار شبکه آزمایشی عمومی شانگهای

بر اساس جلسه ۵ ژانویه ۲۰۲۳ All Core Devs (ACD)، توسعه‌دهندگان اتریوم در حال آماده شدن برای استقرار یک شبکه آزمایشی عمومی برای هارد فورک مورد انتظار شانگهای در فوریه ۲۰۲۳ هستند و اجرای شبکه اصلی به طور آزمایشی برای مارس برنامه‌ریزی شده است. توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم تأکید کردند که برداشت‌ها در اولویت هستند و […]

بر اساس جلسه ۵ ژانویه ۲۰۲۳ All Core Devs (ACD)، توسعه‌دهندگان اتریوم در حال آماده شدن برای استقرار یک شبکه آزمایشی عمومی برای هارد فورک مورد انتظار شانگهای در فوریه ۲۰۲۳ هستند و اجرای شبکه اصلی به طور آزمایشی برای مارس برنامه‌ریزی شده است. توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم تأکید کردند که برداشت‌ها در اولویت هستند و کد مربوط به تغییرات فرمت شیء EVM یا EOF از شانگهای حذف شد تا اطمینان حاصل شود که تمرکز بر برداشت‌ها باقی می‌ماند.
 
استقرار شبکه آزمایشی عمومی شانگهای برای فوریه برنامه‌ریزی شده است، هارد فورک به طور آزمایشی برای مارس تنظیم شده است
در هفته اول دسامبر ۲۰۲۲ در مورد ۱۵۱ امین جلسه توسعه‌دهندگان اتریوم گزارش دادیم و برنامه‌نویسان اخیراً جلسه ۱۵۲ را در ۵ ژانویه ۲۰۲۳ به پایان رساندند. این جلسه بیشتر بر روی حذف پیاده‌سازی EOF از شانگهای و توسعه‌دهندگان متمرکز بود. تصمیم گرفت تا زمانی که هارد فورک شانگهای تکمیل نشده است، هیچ پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) مربوط به EOF را بررسی نکند.
 

بیشتر بدانید: ۰ تا ۱۰۰ برنامه‌ریزی ارتقای شانگهای

 
کریستین کیم، همکار تحقیقاتی گلکسی دیجیتال و تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم، جلسه ACD را خلاصه کردند. Beiko پس از جلسه گفت:
در جبهه شانگهای، اولین devnet با تمام ترکیبات مشتری درست قبل از کریسمس راه‌اندازی شد. در حالی که همه آنها در حال اجرا هستند، برخی از جفت‌ها مشکلات بیشتری نسبت به دیگران دارند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید