تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
1

آیا اکنون وقت خرید دوج‌کوین و شیبا اینو است؟

دوج کوین و شیبا اینو در یک هفته‌ی اخیر بیش از ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. ولی آیا حرکت صعودی اخیر در بازار میم کوین‌ها ادامه‌دار خواهد بود؟

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کریپتونیوز، روند قیمت‌ دو میم کوین بزرگ بازار ارزهای دیجیتال، یعنی دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در روزهای اخیر کاملا افزایشی بوده است. به طور کلی، عملکرد بازار کریپتو طی این دو هفته‌ای که از سال ۲۰۲۳ می‌گذرد، بسیار مطلوب و دلگرم‌کننده بوده است.
در این شرایط، به نظر می‌رسد میم کوین‌ها دوباره در کانون توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته‌اند. جهش اخیر در قیمت‌های دوج کوین و شیبا اینو نشان می‌دهد که میم کوین‌ها بار دیگر در حال جذب سرمایه‌گذاران هستند. به نظر می‌رسد، هیجان سرمایه‌گذاران نسبت به میم کوین‌ها موقتی نباشد، و احتمال می‌رود که رونق در بازار میم کوین‌ها هم‌چنان ادامه داشته باشد.
بر اساس داده‌های وب‌سایت ویل‌استتس، نهنگ‌های بزرگ بازار کریپتو سرمایه‌گذاری‌های خود را بر دوج کوین در بلاک چین بایننس بار دیگر آغاز کرده‌اند. دوج کوین از نظر ارزش کل بازار به عنوان بزرگ‌ترین میم کوین جهان شناخته می‌شود.
بر اساس گزارش‌های ویل استتس، دوج کوین طی ۲۴ ساعت گذشته جزء ۱۰ توکنی بوده است که مورد توجه نهنگ‌های بایننس قرار گرفته‌اند.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۰۰ روز یک‌شنبه ۱۵ ژانویه / ۲۵ دی – دوج کوین با ۷.۹۰ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۸۳۱۵ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی دوج کوین هم‌چنان درخشان است. ارزش این میم کوین نسبت به هفت روز گذشته ۱۵.۹۰ درصد افزایش یافته است.

دوج کوین (DOGE) احتمالا به زودی با نزدیک‌ترین سطح مقاومت خود در قیمت ۰.۰۹۰ دلار مواجه خواهد شد. چنان‌چه گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) بتوانند دوج کوین را به بالای این سطح هدایت کنند، احتمالا شاهد ثبت قیمت ۰.۱۰۵۰ دلاری برای این میم کوین خواهیم بود. در مقابل، نزدیک‌ترین سطح حمایت دوج کوین ‌هم‌اکنون در حوالی ۰.۰۷۵ دلار قرار دارد. سقوط قیمت دوج کوین به زیر این سطح حمایت، می‌تواند این میم کوین را تا حوالی قیمت ۰.۰۶۵ دلار نیز کاهش دهد.

هم‌چنین، نهنگ‌ها در بازار شیبا اینو نیز بسیار فعال هستند. بر اساس داده‌های وب سایت ویل الرت، به تازگی مقدار عظیمی از توکن شیبا اینو (۳.۳۲ میلیارد) از یک کیف پول ناشناس به یک کیف پول دیگر منتقل شده است. ارزش این انتقال، نزدیک به ۳۰.۴۸ میلیون دلار تخمین زده شده است.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، شیبا اینو با ۱.۷۸ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۹۲۴ دلار معامله می‌شود. ارزش شیبا اینو نسبت به هفت روز گذشته ۱۷.۶۲ درصد افزایش یافته است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، شیبا اینو هم‌اکنون در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

شیبا اینو در حال حاضر با سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۰ دلاری روبه‌رو است.شکسته شدن این مقاومت و بسته شدن قیمت شیبا اینو در بالای آن می‌تواند این میم کوین را به سطح مقاومت بعدی در ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار برساند.
نزدیک‌ترین سطح حمایت شیبا اینو در مسیر نزولی نیز ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار است. شکسته شدن این سطح می‌تواند قیمت شیبا اینو را تا سطح ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار کاهش دهد. میانگین متحرک ۵۰ روزه یک روند صعودی را دربالای سطح ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار نشان می‌دهد؛ بنابراین، امروز به دنبال فرصت‌های خرید باشید.
صعود قیمت شیبا اینو و شکسته شدن سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۷ دلار می‌تواند فرصت‌های بیش‌تری را برای خرید فراهم کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید