تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

آیا بازار خرسی کریپتو رو به پایان است؟

تحلیلگران نانسن تلاش می‌کنند به این سؤال سخت پاسخ دهند که آیا ارز دیجیتال به پایین‌ترین حد خود رسیده است یا اینکه آیا ما شاهد سقوط دیگری هستیم.   آمادگی برای سعود با سقوط بیشتر!؟ ارزش‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به طور قابل توجهی از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است، به طوری که ارزش […]

تحلیلگران نانسن تلاش می‌کنند به این سؤال سخت پاسخ دهند که آیا ارز دیجیتال به پایین‌ترین حد خود رسیده است یا اینکه آیا ما شاهد سقوط دیگری هستیم.
 
آمادگی برای سعود با سقوط بیشتر!؟
ارزش‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به طور قابل توجهی از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است، به طوری که ارزش کل بازار حدود ۲.۲ تریلیون دلار از دست داده است، کاهشی حدود ۷۳ درصدی.
 

بسیاری از آلت‌کوین‌ها، از جمله برخی از آلت‌کوین‌های بزرگ، بیش از ۹۰ درصد از ارزش خود را از زمان بالاترین قیمت خود از دست داده‌اند، و شرکت‌کنندگان در صنعت در تلاش برای زمان‌بندی پایین‌تر هستند.

 

با توجه به موارد فوق، منبع تجزیه و تحلیل کریپتویی Nansen گزارشی منتشر کرد که الگوهای سیستماتیک را در بازارهای مشتقات کریپتویی و بازارهای سنتی شناسایی می‌کند و معنای آنها را برای محیط فعلی بازار تحلیل می‌کند. به طور خلاصه، آنها تلاش می‌کنند به این سؤال پاسخ دهند که آیا بازار خرسی کریپتو رو به پایان است یا خیر.

 

نانسن سه نکته کلیدی را بیان می‌کند که می‌توانید در این مقاله آنها را مشاهده کنید.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید