تاریخ: ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

آینده کریپتو در دستان پاتریک مک هنری

در حالی که قیمت کریپتوها در هفته گذشته افزایش یافت، جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان در حال راه‌اندازی یک کمیته فرعی ارزهای دیجیتال هستند. این اعلامیه ممکن است آغاز پایان ابهام نظارتی ایالات متحده در مورد دارایی‌های دیجیتال و بلاکچین باشد.   پرداختن به یک حفره بزرگ پاتریک مک‌هنری، نماینده جمهوری‌خواه از هیئت کارولینای شمالی، پنج‌شنبه گفت […]

در حالی که قیمت کریپتوها در هفته گذشته افزایش یافت، جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان در حال راه‌اندازی یک کمیته فرعی ارزهای دیجیتال هستند. این اعلامیه ممکن است آغاز پایان ابهام نظارتی ایالات متحده در مورد دارایی‌های دیجیتال و بلاکچین باشد.
 
پرداختن به یک حفره بزرگ
پاتریک مک‌هنری، نماینده جمهوری‌خواه از هیئت کارولینای شمالی، پنج‌شنبه گفت که در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد کمیته فرعی جدید ارزهای دیجیتال است.
 
او می‌گوید که یک حفره بزرگ در نحوه ساختار کمیته برای پرداختن به کریپتو را برطرف می‌کند. مک‌هنری به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان اشاره می‌کرد که او رئیس جدید کنگره ۱۱۸ ایالات متحده است:
ما باید برای نظارت و سیاست‌گذاری در مورد یک طبقه دارایی جدید پاسخ دهیم.
 

اعلام پنل جدید کریپتو هاوس همزمان با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال بود. با افزایش قیمت بیت کوین به ۲۱,۰۰۰ دلار، بیش از ۶۰۰ میلیون دلار شورت بیت کوین لیکویید شد. ارزش کلی بازار کریپتو به یک تریلیون دلار افزایش یافت زیرا آلت‌کوین‌ها سودهای دو رقمی را ثبت کردند.

 

بازار مبادلات ارزهای دیجیتال پس از یک سال حرکت به سطوح حمایتی پایین‌تر، بالاخره روحیه‌ای نشان داد. شاید تنها چیزی که نیاز داشت کمی اعتماد مصرف‌کننده گسترده و امید به وضوح نظارتی بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید