تاریخ: ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲

اتریوم تا پایان سال ۵,۰۰۰ دلار خواهد شد!

بر اساس نتایج یک نظرسنجی، ۶۳ درصد از شرکت‌کنندگان معتقد هستند که قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۵,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، صرافی اوکی‌ایکس به تازگی یک نظرسنجی برگزار کرده است. بر اساس نتایج این نظرسنجی، ۶۳ درصد از شرکت‌کنندگان پیش‌بینی کردند که قیمت اتریوم (ETH) تا پایان سال ۲۰۲۳ به رکورد تاریخی جدیدی در حدود ۵,۰۰۰ دلار خواهد رسید. همچنین، ۸۳ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی نیز پیش‌بینی کردند میزان سهامگذاری‌ اتریوم ظرف ۳ ماه آینده افزایش خواهد یافت.
بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۰۰ روز شنبه ۸ آوریل / ۱۹ فروردین – اتریوم با ۰.۸۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۱,۸۷۲ دلار معامله می‌شود. این افزایش قیمت باعث بهبود عملکرد هفتگی محبوب‌ترین التکوین بازار شده است. قیمت اتریوم هم‌اکنون نسبت به هفت روز گذشته ۲.۴۲ درصد افزایش یافته است.
به علاوه، عملکرد اتریوم نسبت به پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC)، نیز بهتر بوده است. به این ترتیب، هم‌اکنون ارزش اتریوم نسبت به بیت کوین ۰.۲۰ درصد تقویت شده است.  
حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی اتریوم هم‌اکنون با ۳۷.۹۸ درصد کاهش به رقم ۵,۹۴۵,۸۵۷,۳۸۶ دلار رسیده است. همچنین، ارزش کل بازار این التکوین نیز در حال حاضر ۰.۹۷ درصد افزایش یافته و در حدود ۲۲۵,۲۱۲,۴۳۶,۵۴۷ دلار است.

قیمت اتریوم در ماه گذشته دو بار تلاش کرده بود از سطح مقاومت ۱,۷۱۰ دلاری عبور کند. این تلاش‌ها در نهایت منجر به وقوع یک بریک‌اوت در این سطح کلیدی شد. محبوب‌ترین التکوین بازار در نهایت در ۱۷ مارس / ۲۶ اسفند توانست سطح مقاومت پیش روی خود را به سطح حمایت تبدیل کند.
این تغییر سطح مقاومت به سطح حمایت اندکی پس از آن صورت گرفت که خط میانگین متحرک نمایی ۹ روزه خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه را شکست و به بالای آن صعود کرد. آن‌گاه خط میانگین متحرک نمایی ۹ روزه توانست حمایت لازم را برای شکستن آخرین سطح مقاومت کلیدی در حوالی ۱,۸۵۰ دلار تامین کند – سطحی که در لحظه‌ی نگارش این مطلب، قیمت اتریوم همچنان در بالای آن قرار دارد.
قیمت اتریوم در چهارشنبه گذشته توانست سقف ۱,۹۴۲.۹۸ دلار را به ثبت برساند و سپس تا سطح ۱,۸۵۰ دلار کاهش یافت. چنان‌چه قیمت اتریوم نتواند جلسه معاملاتی امروز را بالاتر از این سطح ببندد، ممکن است طی ۱۴ تا ۴۸ ساعت آینده تا سطح حمایت ۱,۷۸۱ دلاری کاهش یابد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید