تاریخ: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

اتهام SBF برای Depeg کردن استیبل کوین‌ها

بر اساس گزارشی که اخیراً توسط وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر شده است، ظاهراً مدیران ارزهای دیجیتال نگران این بوده اند که Sam Bankman Fried (SBF) در تلاش است تا استیبل کوین‌ها را Depeg کند. ظاهراً مدیران بلندپایه صرافی‌های ارزهای دیجیتال اعضای یک گروه چت سیگنال به نام Exchange coordination هستند و مدیر عامل بایننس، […]

بر اساس گزارشی که اخیراً توسط وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر شده است، ظاهراً مدیران ارزهای دیجیتال نگران این بوده اند که Sam Bankman Fried (SBF) در تلاش است تا استیبل کوین‌ها را Depeg کند. ظاهراً مدیران بلندپایه صرافی‌های ارزهای دیجیتال اعضای یک گروه چت سیگنال به نام Exchange coordination هستند و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو (CZ) ظاهراً به SBF گفته است که از ایجاد آسیب بیشتر خودداری کند.
 
ظاهراً مدیر عامل بایننس به SBF گفته است که از ایجاد خسارات بیشتر و تلاش برای Depeg کردن استیبل کوین‌ها دست بردارد
وال استریت ژورنال (WSJ) گزارش می‌دهد که درست قبل از اعلام ورشکستگی صرافی کریپتو FTX، مکالمه ای بین CZ و SBF در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ در یک گروه چت سیگنال به نام Exchange coordination صورت گرفت. گزارش‌های چت گروه سیگنال ظاهراً توسط WSJ دیده شده است و ظاهراً مدیران ارشد دنیای ارزهای دیجیتال مانند پائولو آردوینو مدیر ارشد فناوری Tether و جسی پاول، بنیانگذار Kraken، اعضای این گروه هستند.
 

گزارش WSJ جزئیاتی را ارائه می‌دهد که SBF به تلاش برای بی‌ثبات کردن استیبل کوین‌ها و به طور خاص‌تر (USDT) متهم شده است.

 

بیشتر بدانید: سم بنکمن فراید کیست؟

 
پاتریشیا کوزمن، الکساندر اوسیپوویچ و کیتلین اوستروف، خبرنگاران WSJ می‌گویند:
یکی از مقامات Tether و رئیس بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از اینکه سم بنکمن فراید در تلاش است تا استیبل کوین‌ها را بی‌ثبات کند، نگران شدند. با این حال، SBF در بیانیه‌ای که برای WSJ منتشر کرد، ادعاهای مطرح شده در گزارش در مورد گفتگوی چت سیگنال را رد کرد.

برچسب هااخبار استیبل کوین اخبار تتر اخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید