تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳

احتمال افزایش قیمت پالیگان (MATIC)

به گفته‌ی یکی از تحلیلگران بازار کریپتو، این امکان وجود دارد که قیمت پالیگان (MATIC) به زودی تا ۰.۸۰ دلار یا حتی تا ۰.۸۳ دلار افزایش یابد!

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، روند نزولی بازار کریپتو طی چند روز گذشته شتاب بیش‌تری گرفته است؛ به طوری که بیش‌تر ارزهای دیجیتال در طول هفته‌ی جاری در منطقه‌ی قرمز معامله شده‌اند. امروز، چهارشنبه ۳۰ آذر، نیز بیش‌تر ارزهای دیجیتال سرخ‌پوش هستند. البته، به نظر می‌رسد برخی از التکوین‌ها وارد دوره‌ی تثبیت قیمت شده و برخی دیگر نیز از شتاب نزولی خود کاسته‌اند. قیمت پالیگان (MATIC) تحت تاثیر زمستان سرد و طولانی کریپتو دچار افت قیمت قابل توجهی شده است. پالیگان در طول ۲۰۲۲، سالی سراسر سرد و تاریک برای کریپتو، حدود ۶۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است. 

تحلیلگری به نام الی مارتینز با استفاده از اندیکاتور «توالی تام دیمارک» توانسته است دو سیگنال صعودی را شناسایی کند. اگر این سیگنال‌های صعودی درست باشند، احتمال صعود قیمت پالیگان تا سطح ۰.۸۳ دلار وجود دارد. بر اساس توییت این تحلیلگر، «نمودار چهار ساعته‌ی پالیکان دو سیگنال خرید را نشان می‌دهد.» البته، زمانی که این اسکرین‌شات از نمودار قیمت پالیگان گرفته شد، قیمت این ارز دیجیتال ۰.۷۷ دلار بود. طبق پیش‌بینی مارتینز، در صورت درست بودن این پیش‌بینی‌ها، قیمت پالیگان ممکن است به ۰.۸۰ دلار یا حتی به ۰.۸۳ دلار افزایش یابد.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۰:۴۵ روز چهارشنبه ۳۰ آذر – پالیگان با ۱.۰۲ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۷۹۳۴ دلار معامله می‌شود. عملکرد هفتگی پالیگان بسیار ضعیف بوده، زیرا ارزش این التکوین نسبت به هفت روز گذشته ۱۳.۷۳ درصد کاهش یافته است. ارزش پالیگان در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۱.۰۵ و ۰.۹۵ درصد تضعیف شده است. هم‌اکنون، هر واحد از توکن پالیگان معادل ۰.۰۰۰۰۴۷۱۴ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۶۵۵۲ اتریوم ارزش دارد.

هر هفته، پروژه‌های جدیدی در شبکه‌ی پالیگان راه‌اندازی می‌شوند. با وجود این، با تداوم روند نزولی بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲، قیمت پالیگان (MATIC) هنوز سود خاصی از این پیشرفت‌ها و تحولات به دست نیاورده است. به زبان ساده، این پیشرفت‌ها هنوز تاثیر مثبتی بر قیمت پالیگان نداشته‌اند.
از جمله تحولات و پیشرفت‌های مهم پالیگان در سال ۲۰۲۲ می‌توان به همکاری و شراکت این پلتفرم با برندهای معتبری نظیر ردیت، گوگل، استارباکس، نایک، دیزنی، متا و غیره اشاره کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید