تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

احتمال افزایش قیمت چین‌لینک تا ۴۸ ساعت آینده

قیمت چین‌لینک حدود ۸٪ کاهش یافته است. نهنگ‌ها این افت قیمت را به عنوان فرصتی برای خرید تلقی می‌کنند. از این رو، احتمال افزایش قیمت این التکوین وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، چین لینک (LINK) طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۸.۱۸ درصد افت قیمت را تجربه کرده است. هم‌اکنون در زمان نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۱:۱۵ روز شنبه ۲۶ آذر – این التکوین با قیمت ۵.۹۸ دلار معامله می‌شود. کاهش قیمت چین لینک در بیست و چهار ساعت گذشته باعث منفی‌تر شدن عملکرد هفتگی آن شده است. چین لینک ظرف یک هفته‌ی گذشته تاکنون ۱۲.۴۴ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

هم‌چنین، ارزش چین لینک در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب ۴.۶۱% و ۱.۲۴% تضعیف شده است. در زمان نگارش این مطلب، هر یک واحد از توکن چین لینک ۰.۰۰۰۳۵۵۱ بیت کوین و ۰.۰۰۵۰۳۶ اتریوم ارزش دارد. ارزش کل بازار چین لینک ظرف بیست و چهار ساعت گذشته ۷.۸۸ درصد کاهش یافته و به ۳,۰۵۴,۵۵۹,۶۰۹ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، چین لینک یک رتبه بالاتر از تون کوین (TON) و یک رتبه پایین‌‌تر از رپد بیت کوین (WBTC) در جایگاه بیست و یکم قرار دارد.
ویل‌استتس، وب‌سایت ردیابی فعالیت نهنگ‌های کریپتو، صبح امروز  پستی را در توییتر منتشر کرد که نشان می‌دهد، نهنگ‌ها افت اخیر قیمت چین لینک (LINK) را به عنوان فرصتی برای خرید و انباشت این التکوین تلقی کرده‌اند. طبق این پست، چین‌ لینک طی ۲۴ ساعت گذشته در فهرست ۱۰ توکن مورد علاقه‌ی ۱۰۰ نهنگ بزرگ اتریوم برای خرید  قرار گرفته است.
افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید و انباشت چین لینک را می‌توان در افزایش حجم معاملات روزانه‌ی آن نیز مشاهده کرد. حجم معاملات این التکوین طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۴.۵۸ درصد افزایش یافته و به ۳۱۷,۷۱۶,۶۴۰ دلار رسیده است.
 
چین لینک ظرف سه روز گذشته، از ۱۴ دسامبر تا ۱۶ دسامبر (از ۲۳ تا ۲۵ آذر)، سه کندل روزانه‌ی قرمز پیاپی به ثبت رسانده است. به نظر می‌رسد امروز نیز چهارمین کندل قرمز خود را به ثبت برساند.
با وجود این، احتمال دارد روند قیمت چین لینک ظرف ۴۸ ساعت آینده تغییر کند، زیرا شیب خط شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه‌ی آن به سمت ناحیه‌ی اشباع خرید در حال افزایش است. این مسئله به همراه افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید و انباشت چین لینک طی ۲۴ ساعت گذشته، ممکن است باعث افزایش قیمت این التکوین تا سطح مقاومت بعدی خود در حوالی ۶.۴۰ دلار شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید