تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸

احتمال افزایش قیمت کاردانو تا پایان دسامبر

جامعه‌ کاردانو هم‌چنان به صعود قیمت این التکوین و مشاهده‌ی یک جهش ۵۰ درصدی امیدوار هستند؛ ولی خرس‌ها به دنبال فرصت‌اند تا قیمت را به همان میزان کاهش دهند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در بازار کریپتو هم‌چنان نسبت به وضعیت این بازار نامطمئن و مردد هستند. قیمت بیت کوین (BTC) هم‌چنان دائما به بالا و پایین ۱۷,۰۰۰ دلار حرکت می‌کند و هنوز نشانه‌ای از یک بریک‌اوت صعودی در آن مشاهده نمی‌شود. سایر ارزهای دیجیتال نیز به تبعیت از پادشاه خود وضعیت نابسامانی را پشت سر می‌گذارند. کاردانو (ADA) نیز یکی از این التکوین‌ها است که ظرف بیست و چهار ساعت گذشته شاهد تغییرات قیمتی زیادی بوده است. با وجود این، جامعه‌ی کاردانو هم‌چنان نسبت به افزایش قیمت آن خوش‌بین هستند؛ فعالان بازار و سرمایه‌گذاران بلندمدت امیدوارند در آینده‌ی نزدیک شاهد رشد قابل توجهی در قیمت کاردانو باشند.
جامعه‌ی کاردانو در پلتفرم‌های مختلف حمایت خود را از این شبکه نشان داده و همواره نسبت به  آینده‌ی آن بسیار خوش‌بین بوده است. در سایت کوین مارکت کپ یک قابلیت تخمین قیمت وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد تخمین‌های خود را از قیمت یک دارایی برای یک دوره‌ی زمانی مشخص ثبت کنند؛ این سایت در نهایت، از تمام این تخمین‌ها یک میانگین گرفته و به عنوان میانگین قیمت تخمینی کاربران ارائه می‌دهد.
بر همین اساس، میانگین سطوح قیمت کاردانو (ADA) تا پایان سال ۲۰۲۲ حدود ۰.۴۷۸۸ دلار اعلام شده است. بنابراین، می‌توان گفت که جامعه‌ی کاردانو انتظار دارند ظرف دو هفته‌ی آینده شاهد یک جهش ۵۰ درصدی در قیمت این التکوین باشند. به باور برخی از کاربران سایت کوین مارکت کپ، کاردانو سال ۲۰۲۲ را با قیمت ۰.۵ دلار به پایان خواهد رساند.
با این‌که جامعه‌ی کاردانو به افزایش قیمت آن امیدوار هستند، واقعیت این است که قیمت کاردانو بر اساس برخی اندیکاتورها هم‌چنان در مسیر نزولی پیش خواهد رفت.
این ارز  دیجیتال هم‌چنان در زیر سطح میانگین متحرک ۵۰ روزه قرار دارد؛ این یک سطح بسیار کلیدی برای روند صعودی است. احتمال افزایش قیمت کاردانو فقط در صورتی تقویت می‌شود که بتواند خود را به بالای این سطح کلیدی برساند. 

به علاوه، کاردانو در اطراف سطح حمایت کلیدی معامله می‌شود؛ و به نظر می‌رسد قیمت کاردانو آماده‌ی سقوط به زیر این سطح باشد. بسته شدن کندل روزانه در زیر ۰.۳۱ دلار ممکن است روند نزولی را تایید کرده و قیمت کاردانو را به زیر ۰.۳ دلار بکشاند. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۲:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۲ آذر – کاردانو با ۰.۴۲ درصد کاهش نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته با قیمت ۰.۳۰۲۶ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار کاردانو هم‌اکنون ۱۰,۴۳۳,۶۳۵,۸۹۷ دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، کاردانو در جایگاه نهم قرار دارد.  

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید