تاریخ: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳

احتمال ایجاد یک بریک‌اوت در قیمت اتریوم

تعداد آدرس‌های جدید کیف پول اتریوم افزایش یافته است. افزایش میزان استفاده‌ی کاربران از این شبکه می‌تواند باعث ایجاد یک بریک‌اوت شود.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، پلتفرم تحلیل بازار سانتیمنت، در ۹ اکتبر (۱۷ مهر) آمارهای امیدوارکننده‌ای را در خصوص بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین التکوین بازار، یعنی اتریوم (ETH)، در توییتر منتشر کرد. 

احتمال ایجاد یک بریک‌اوت در قیمت اتریوم

بر اساس داده‌های موسسه‌ی سانتیمنت، میزان آدرس‌های جدیدی که در روز شنبه، ۸ اکتبر (۱۶ مهر) برای اتریوم ایجاد شدند، به اندازه‌ی چشمگیری نسبت به گذشته بیش‌تر بود؛ یعنی تنها ظرف ۲۴ ساعت حدود ۱۳۵,۷۸۰ آدرس جدید ظاهر شدند. این رقم ۱۱.۱ درصد بیش‌تر از بالاترین رشد شبکه در سال ۲۰۲۲ است که در ۳ ژانویه (۱۳ دی ۱۴۰۰) ثبت شده بود.

به علاوه، این میزان از افزایش آدرس‌های جدید در اتریوم از ۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۶ آذر ۱۴۰۰) تاکنون بی‌سابقه بوده است.

موسسه‌ی سانتیمنت در پایان این گزارش چنین نتیجه گرفت که افزایش میزان کاربرد یک شبکه یا دارایی توسط کاربران – مانند آن‌چه در شبکه‌ی اتریوم مشاهده می‌شود – معمولا نشانه‌ای از ایجاد یک بریک اوت در قیمت آن دارایی است. این مسلما خبر بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاران اتریوم است، زیرا می‌تواند نویدبخش افزایش قیمت این التکوین طی چند روز آینده باشد.

نمودار قیمت اتریوم

بر اساس داده‌های وب سایت کوین مارکت کپ، بالاترین سطح قیمت اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته ۱,۳۳۵.۶۶ دلار بوده است؛ در حال حاضر، در حوالی ساعت ۱۳:۳۰ روز دوشنبه ۱۸ مهر، قیمت اتریوم با حدود ۰.۶۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱.۳۰۷.۰۰ دلار معامله می‌شود. هم‌چنین، قیمت این ارز دیجیتال نسبت به هفته‌ی گذشته ۰.۹۴ درصد افزایش یافته است.

به علاوه، ارزش این التکوین در ۲۴ ساعت گذشته در برابر بزرگ‌ترین رقیب آن، یعنی بیت کوین (BTC)، حدود ۰.۳۱ درصد تقویت شده است.

حجم معاملات ۲۴ ساعته‌ی اتریوم نیز در روز جاری مثبت بوده است؛ زیرا حجم معاملات آن کمی بیش از ۴ درصد افزایش یافته و اکنون به ۵,۹۴۷,۸۶۷,۱۰۷ دلار رسیده است. ارزش کل بازار اتریوم نیز در حال حاضر ۱۶۱,۷۷۳,۵۹۵,۶۴۸ دلار است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید