تاریخ: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

احتمال خروج بیت‌کوین از فاز تثبیت

به گفته‌ تحلیلگر مشهور بازار کریپتو، مایکل ون دی پوپ، بیت کوین با عبور از سطح ۲۷,۲۰۰ دلار می‌تواند از فاز تثبیت کنونی خارج شده و تا ۲۹,۰۰۰ دلار صعود کند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، بازار ارزهای دیجیتال امروز سبزپوش شده است. با وجود این، هنوز نمی‌توان با قطعیت گفت که بازار از فاز تثبیت خود خارج شده یا خیر. هرچند، بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۳ می / ۲ خرداد – ارزش کل بازار کریپتو با ۲.۶۱ درصد افزایش به رقم ۱.۱۴ تریلیون دلار رسیده و حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی آن نیز ۳۵.۳۹ درصد افزایش یافته و در حدود ۲۹.۰۲ میلیارد دلار است.
در حال حاضر، تقریبا تمام ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار سبزپوش هستند. بیت کوین (BTC) با ۲.۴۶ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۲۷.۴۲۰ دلار معامله می‌شود. عملکرد اتریوم (ETH) نسبت به پادشاه ارزهای دیجیتال بهتر بوده است. ارزش محبوب‌ترین التکوین بازار نیز هم‌اکنون با ۳.۱۴ درصد افزایش به رقم ۱,۸۶۰ دلار رسیده است.

سایر التکوین‌ها هم تحت تاثیر رهبران خود مسیر صعود را در پیش گرفته‌اند. التکوین‌هایی مانند ترون (TRX)، کاردانو (ADA)، و پالیگان (MATIC) تاکنون دست‌کم ۲ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. دوج کوین (DOGE) نیز هم‌اکنون با ۲.۲۳ درصد افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۰.۰۷۳۴۹ دلار رسیده است. دیگر میم کوین مهم بازار یعنی شیبا اینو (SHIB) هم رشد مطلوبی را تجربه کرده و اکنون با ۳.۳۹ درصد افزایش به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۶۸ دلار رسیده است. نکته‌ی جالب این است که قیمت بیت کوین به‌رغم آن‌که همچنان تحت تاثیر فشارهای نزولی باقی مانده، امروز برخی سیگنال‌های صعودی را به نمایش گذاشته است.
یکی از محبوب‌ترین تحلیلگران بازار کریپتو به نام مایکل ون دی پوپ پیش‌تر پیش‌بینی کرده بود که با عبور قیمت بیت کوین از مرز ۲۷,۲۰۰ دلار، شرایط برای خروج آن از فاز تثبیت مهیا خواهد شد. آن‌گاه ممکن است شاهد حرکت آن به سطوحی بالاتر از ۲۹,۰۰۰ دلار باشیم.
در مجموع، اگر گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) می‌خواهند بیت کوین را به سطوح بالاتر برسانند، اکنون باید قیمت آن را بالای ۲۷,۲۰۰ دلار نگه دارند. البته با توجه به افزایش ۳۹.۶۷ درصدی حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین و رسیدن آن به رقم ۱۳,۴۸۱,۱۷۴,۹۰۴ دلار، بیش از پیش می‌توان به خروج بیت کوین از فاز تثبیت کنونی و صعود آن امیدوار بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید