تاریخ: ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

اختلاف اعداد اعلام شده توسط FTX و رگولاتور باهاما

کمیسیون اوراق بهادار باهاما ادعای FTX مبنی بر اینکه ارزش ارزهای دیجیتال توقیف شده توسط این صرافی ورشکسته ۳.۵ میلیارد دلار بوده را رد کرده است. رگولاتور باهامایی تاکید کرد عدم دقت مداوم رئیس جدید FTX هنگام بیان اظهارات عمومی در مورد کمیسیون ناامید کننده است.   رگولاتور باهاما و FTX در مورد ارزش دارایی‌های […]

کمیسیون اوراق بهادار باهاما ادعای FTX مبنی بر اینکه ارزش ارزهای دیجیتال توقیف شده توسط این صرافی ورشکسته ۳.۵ میلیارد دلار بوده را رد کرده است. رگولاتور باهامایی تاکید کرد عدم دقت مداوم رئیس جدید FTX هنگام بیان اظهارات عمومی در مورد کمیسیون ناامید کننده است.
 
رگولاتور باهاما و FTX در مورد ارزش دارایی‌های توقیف شده اختلاف نظر دارند
کمیسیون اوراق بهادار باهاما روز دوشنبه بیانیه‌ای صادر کرد تا تصحیح تحریف‌های بااهمیت مدیر عامل جدید FTX، درباره ارزش ارزهای دیجیتال توقیف شده FTX را تصحیح کند.
 

رگولاتور باهاما توضیح داد که در ۳۰ دسامبر ۲۰۲۲، FTX و Ray محاسبات کمیسیون را در مورد ارزش دارایی‌های دیجیتال منتقل شده به کیف پول‌های دیجیتال خود در ۱۲ نوامبر به چالش کشیدند. به گفته کمیسیون، بیش از ۳.۵ میلیارد دلار ارزهای دیجیتال از FTX ضبط شد. با این حال، ری استدلال کرد که ارزش دارایی‌های دیجیتال منتقل شده در آن تاریخ در واقع حدود ۲۹۶ میلیون دلار بود.

 
کمیسیون در بیانیه روز دوشنبه خود گفت که محاسبات بدهکاران FTX ایالات متحده بر اساس اطلاعات ناقص بوده است و تاکید کرد:
بدهکاران فصل ۱۱ تصمیم گرفتند از توانایی خود برای درخواست اطلاعات از مدیران تصفیه موقت مشترک بر اساس حکم دادگاه عالی باهاما استفاده نکنند و عدم دقت مستمر بدهکاران ایالات متحده در هنگام بیان اظهارات عمومی در مورد کمیسیون ناامید کننده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید