تاریخ: ۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

ادامه سرمایه‌گذاری متا در متاورس

بر اساس اظهارات اندرو باسورث، رئیس Reality Labs، بخش متاورس این شرکت، متا در سال ۲۰۲۳ به سرمایه‌گذاری در فناوری واقعیت مجازی (VR) ادامه خواهد داد. در حالی که متا تغییراتی ایجاد کرده و با فضای متزلزل اقتصادی فعلی سازگار شده است، Bosworth اظهار می‌دارد که این شرکت همچنان به محور متاورس خود متعهد است. […]

بر اساس اظهارات اندرو باسورث، رئیس Reality Labs، بخش متاورس این شرکت، متا در سال ۲۰۲۳ به سرمایه‌گذاری در فناوری واقعیت مجازی (VR) ادامه خواهد داد. در حالی که متا تغییراتی ایجاد کرده و با فضای متزلزل اقتصادی فعلی سازگار شده است، Bosworth اظهار می‌دارد که این شرکت همچنان به محور متاورس خود متعهد است.
 
متا در سال ۲۰۲۳ به پیشرفت در متاورس و واقعیت مجازی ادامه می‌دهد
متا، شرکت متاورس اجتماعی، در حال برنامه‌ریزی برای ادامه توسعه پروژه‌های متاورسی و مرتبط با واقعیت مجازی در طول سال ۲۰۲۳ است. در مقاله‌ای که در ۱۹ دسامبر نوشته شده، اندرو باسورث، رئیس بخش متاورسی به نام Reality Labs، شرایط را در حالی که این شرکت آسیب دیده است توضیح می‌دهد. اشکالات عمده ناشی از رکود اقتصادی، همچنان چشم انداز جدید خود را به جلو می‌برد.
 
باسورث اظهار داشت:
می‌توانم با اطمینان بگویم که پس از یکی از سخت‌ترین سال‌های تاریخ شرکت، متا همچنان به چشم‌انداز خود برای آینده متعهد باقی می‌ماند که روزی آن را اعلام کردیم.
 

تغییر نام فیسبوک به متا در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ اعلام شد و دامنه و تمرکز شرکت را تغییر داد تا متاورس را به مکانی واقعی تبدیل کند که در آن افراد قادر به معاشرت، یافتن جوامع و رشد کسب و کار خواهند بود. باسورث معتقد است که این کار درستی است که باید برای غلبه بر تفکر کوتاه مدتی که وی آن را فاجعه بار می‌داند، انجام داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید