تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

ارزش واقعی بیت‌کوین ۴۰,۰۰۰ دلار است!

به اعتقاد اسکاراموچی، اکنون قیمت بیت کوین ۵۰٪ از ارزش واقعی آن کم‌تر است. از این رو، سرمایه‌گذاران صبور پس از یک رشد انفجاری می‌توانند به سود خوبی برسند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، آنتونی اسکاراموچی، کارآفرین و میلیاردر آمریکایی و همچنین مدیر عامل شرکت اسکای‌بریج کپیتال، معتقد است که قیمت کنونی بیت کوین (BTC) علی‌رغم تمام نوسان‌های اخیر بازار، از ارزش واقعی آن کم‌تر است. به اعتقاد وی، بازار ارزهای دیجیتال پس از سقوط صرافی اف‌تی‌ایکس در سال گذشته، بیش از اندازه دچار فشارهای نزولی شده است. طبق تحلیل اسکاراموچی، ارزش واقعی بیت کوین اکنون باید حدود ۴۰,۰۰۰ دلار باشد؛ این رقم نشان‌دهنده‌ی اختلاف قابل توجه ۴۶ درصدی بین ارزش واقعی بیت کوین و قیمت کنونی آن است. 

محرک کلیدی افزایش قیمت: رشد میزان پذیرش عمومی
به اعتقاد اسکاراموچی، کلید رشد انفجاری قیمت بیت کوین در میزان پذیرش عمومی آن نهفته است. وی تاکید کرد که نرخ پذیرش بیت کوین باید از ۴ درصد فعلی به ۸ درصد افزایش یابد. اسکاراموچی وضعیت پذیرش بیت کوین را با میزان پذیرش عمومی اینترنت در سال ۱۹۹۸ مقایسه می‌کند. به این ترتیب، وی پیش بینی می‌کند که با افزایش میزان پذیرش عمومی بیت کوین، سرمایه‌گذاران سود قابل توجهی را به دست خواهند آورد. وی به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند، تا زمان ایجاد این محرک کلیدی و افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین، صبر و حوصله داشته باشند.

نشانه‌های مثبت برای آینده‌ی بیت ‌کوین 
اسکاراموچی با شناسایی محرک‌های بالقوه‌ی رشد انفجاری قیمت بیت کوین، چشم‌انداز مثبتی را برای پادشاه ارزهای دیجیتال ترسیم می‌کند. وی افزایش فعالیت ماینینگ یا استخراج بیت کوین و همچنین، افزایش فزاینده‌ی تعداد کیف‌های پول را – که در حال حاضر به حدود ۳۴۰ میلیون رسیده است – به عنوان محرک‌های مهمی برای رشد قیمت در بازار کریپتو معرفی می‌کند. بر این اساس، اسکاراموچی معتقد است که با دو برابر شدن نرخ پذیرش بیت کوین و رسیدن آن به ۸ درصد، مسیر افزایش انفجاری قیمت در بازار ارزهای دیجیتال هموار می‌شود.

با وجود این‌که قیمت بیت کوین از ابتدای سال جاری افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است، اسکاراموچی همچنان معتقد است ارزش واقعی بیت کوین بسیار بالاتر از قیمت کنونی آن است. بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۰۰ روز شنبه ۲۰ می / ۳۰ اردیبهشت – بیت کوین با ۰.۰۷ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۲۶,۹۱۰ دلار معامله می‌شود. ظرف بیست و چهار ساعت گذشته، قیمت بیت کوین در محدوده‌ی کف ۲۶,۷۰۰ دلار تا سقف ۲۷,۱۲۸ دلار در نوسان بوده است.
با وجود این، حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بیت کوین اکنون با ۲۹.۹۴ درصد کاهش به رقم ۱۰,۱۳۷,۶۶۱,۲۳۰ دلار رسیده است. همچنین، ارزش بیت کوین در برابر اتریوم (ETH) نیز اکنون ۰.۲۱ درصد کاهش یافته است.  

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید