تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

ارزهای دیجیتال اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسند

بانک آمریکا می‌گوید ارزهای دیجیتال اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسند و می‌افزاید که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین‌ها یک تکامل طبیعی سیستم‌های پولی و پرداخت امروزی هستند. این بانک انتظار دارد ذینفعان بخش خصوصی در تمام مراحل اجرای CBDC ظهور کنند.   بانک آمریکا در مورد آینده پول و پرداخت تیم تحقیقات جهانی […]

بانک آمریکا می‌گوید ارزهای دیجیتال اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسند و می‌افزاید که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین‌ها یک تکامل طبیعی سیستم‌های پولی و پرداخت امروزی هستند. این بانک انتظار دارد ذینفعان بخش خصوصی در تمام مراحل اجرای CBDC ظهور کنند.
 
بانک آمریکا در مورد آینده پول و پرداخت
تیم تحقیقات جهانی بانک آمریکا (BOA) اوایل این هفته گزارشی درباره ارزهای دیجیتال جهانی، دارایی‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) منتشر کرد.
 
بانک نوشت:
ارزهای دیجیتال اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسند. ما دفتر کل توزیع شده و ارزهای دیجیتال مانند CBDCها و استیبل کوین‌ها را به عنوان یک تکامل طبیعی سیستم‌های پولی و پرداخت امروزی می‌بینیم.
 
BOA توضیح داد:
نظر ما این است که CBDCها از فناوری دفتر کل توزیع شده استفاده می‌کنند، پتانسیل ایجاد انقلابی در سیستم‌های مالی جهانی را دارند و ممکن است مهم‌ترین پیشرفت تکنولوژیک در تاریخ پول باشند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید