تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

استخدام رئیس اجرایی سابق SEC توسط کارولین الیسون

پس از جلب توجه بیشتر به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، گزارشی نشان می‌دهد که الیسون Wilmerhale Stephanie Avakian، وکیلی که برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) کار می‌کرد را استخدام کرده است. این خبر به دنبال اسناد فاش شده از موقعیت لیکویید شده ادعایی الیسون است و گزارش شده […]

پس از جلب توجه بیشتر به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، گزارشی نشان می‌دهد که الیسون Wilmerhale Stephanie Avakian، وکیلی که برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) کار می‌کرد را استخدام کرده است. این خبر به دنبال اسناد فاش شده از موقعیت لیکویید شده ادعایی الیسون است و گزارش شده است که مدیر سابق آلامدا در کافه‌ای در سوهو دیده شده است.
 
طبق گزارش‌ها، مدیر سابق آلامدا ریسرچ توسط یک مقام سابق SEC نمایندگی می‌شود
اخیراً، سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق FTX، گفت که در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده مایل به شهادت است. در این میان، رسانه‌ها و اعضای جامعه ارزهای دیجیتال بر محل اختفای کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research متمرکز شده‌اند.
 

مدیر سابق Alameda از زمان سقوط FTX سکوت کرده است و زمانی تصور می‌شد که او در هنگ کنگ است. دلالان همچنین در ۲۶ نوامبر گزارش دادند که الیسون ظاهراً هنگ کنگ را ترک کرده و به دبی گریخته است، اما این گزارش‌ها تأیید نشده است. در زمان‌های اخیر، یکی از منابع داخلی FTX سند ادعایی مرتبط با الیسون را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد ضرر FTX در حدود ۱.۳ میلیارد دلار در می ۲۰۲۲ است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید