تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

استرداد SBF به ایالات متحده

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX، بنا به گزارش‌ها، تصمیم خود را برای اعتراض به استرداد خود به ایالات متحده لغو کرده است. بنکمن فراید نزدیک به پنج روز را در زندان فاکس هیل اداره خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS) گذرانده است، زندانی پرجمعیت که به کثیف بودن معروف است و متهم به بدرفتاری […]

سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX، بنا به گزارش‌ها، تصمیم خود را برای اعتراض به استرداد خود به ایالات متحده لغو کرده است. بنکمن فراید نزدیک به پنج روز را در زندان فاکس هیل اداره خدمات اصلاحی باهاما (BDOCS) گذرانده است، زندانی پرجمعیت که به کثیف بودن معروف است و متهم به بدرفتاری با زندانیان است.
 
رویترز می‌گوید SBF روز دوشنبه با درخواست استرداد ایالات متحده مخالفت نخواهد کرد
در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، رویترز گزارش داد که یکی از افراد آشنا با موضوع روز شنبه گفت که سم بنکمن فراید (SBF) قصد دارد استرداد به ایالات متحده را بپذیرد. این منبع خاطرنشان کرد که SBF تصمیم خود را برای اعتراض به استرداد پس از حضور در دادگاه در روز دوشنبه لغو خواهد کرد. مدیر عامل سابق FTX قرار بود تا ۸ فوریه ۲۰۲۳ در فاکس هیل بماند، زیرا قاضی فرگوسن پرات درخواست SBF برای آزادی با وثیقه را رد کرد.
 

بیشتر بدانید: زندان سم بنکمن فراید بسیار کثیف و آلوده است

 

اخبار مربوط به SBF به دنبال داستان‌هایی است که نشان می‌دهد مدیر سابق FTX به همراه پنج زندانی دیگر در فاکس هیل زندگی می‌کرده است. کمیسر موقت اصلاحات باهاما، دوان کلیر، گفت که SBF در حال دریافت داروهای خود است و وضعش خوب است. گزارش‌ها نشان داده بودند که شهرت فاکس هیل برای تمیز و منظم بودن، بر اساس گزارش‌های بی‌شمار حقوق بشر، بسیار ضعیف است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید