تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

استلار جدیدترین عضو کمیته CFTC شد

سازمان غیرانتفاعی بنیاد توسعه استلار، از پیوستن به کمیته مشورتی جدید کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) خبر داد. طبق بیانیه این شرکت، SDF یکی از چهار سازمان متمرکز بر کریپتو در کمیته مشاوره بازارهای جهانی (GMAC) خواهد بود که یکی از پنج کمیته مشاوره فعال تحت نظارت CFTC است. شرکت پشت بلاکچین استلار به نمایندگانی […]

سازمان غیرانتفاعی بنیاد توسعه استلار، از پیوستن به کمیته مشورتی جدید کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) خبر داد. طبق بیانیه این شرکت، SDF یکی از چهار سازمان متمرکز بر کریپتو در کمیته مشاوره بازارهای جهانی (GMAC) خواهد بود که یکی از پنج کمیته مشاوره فعال تحت نظارت CFTC است. شرکت پشت بلاکچین استلار به نمایندگانی از بازیگران مالی سنتی، از جمله جی‌پی مورگان، گلدمن ساکس و بلک راک خواهد پیوست.
 
نقش SDF در GMAC
از آنجایی که SDF نشان‌دهنده صنعت بلاکچین در GMAC است، این بنیاد انتظار دارد تمرکز خود را بر پروتکل‌های لایه ۱ و حواله‌ها معطوف کند. این سازمان همچنین قصد دارد نقش استیبل کوین‌ها را در بازارهای دارایی دیجیتال و موارد استفاده در دنیای واقعی به عنوان بخشی از کمیته برجسته کند.
 

در بیانیه، SDF اعلام کرد که برای پیوستن به بسیاری از بازیگران مالی سنتی در کمیته جدید CFTC هیجان‌زده است. همچنین بر این باور است که GMAC به عنوان فرصتی برای امور مالی متعارف و بلاکچین برای یافتن چشم‌اندازهایی برای ادغام برای اطمینان از یکپارچگی و رقابت بازارهای ایالات متحده عمل خواهد کرد.

 
این شرکت گفت:
پس از سال ۲۰۲۲، تعامل نیروهای SDF با سازمان‌های دولتی مهم‌تر از همیشه است. گنجاندن ما در GMAC CFTC فرصت دیگری برای سوق دادن صنعت به سمت پذیرش جریان اصلی است. من مشتاقانه منتظر کار پیش رو تحت رهبری کمیسر فام و فرصتی برای نمایندگی فناوری بلاک چین و صنعت خود هستم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید