تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

استیبل کوین با پشتوانه طلای روسیه و ایران

دولت روسیه و بانک مرکزی ایران ظاهراً می‌توانند با هم متحد شوند و یک استیبل کوین به نام توکن منطقه خلیج فارس (the token of the Persian Gulf region) ایجاد کنند. گزارش‌ها حاکی از آن است که دولت روسیه و بانک مرکزی ایران در حال بررسی همکاری برای ایجاد یک استیبل کوین جدید هستند که […]

دولت روسیه و بانک مرکزی ایران ظاهراً می‌توانند با هم متحد شوند و یک استیبل کوین به نام توکن منطقه خلیج فارس (the token of the Persian Gulf region) ایجاد کنند. گزارش‌ها حاکی از آن است که دولت روسیه و بانک مرکزی ایران در حال بررسی همکاری برای ایجاد یک استیبل کوین جدید هستند که می‌تواند تسویه‌حساب‌های فرامرزی را تسهیل کند. این توکن با طلا پشتیبانی می‌شود.
 
همکاری روسیه با ایران برای انتشار یک استیبل کوین با پشتوانه طلا
طبق گزارش رسانه روسی Vedomosti، مقامات محلی می‌توانند با بانک مرکزی ایران برای راه‌اندازی یک دارایی کریپتویی جدید به نام توکن منطقه خلیج فارس (the token of the Persian Gulf region) همکاری کنند.
 

با فرض اینکه انجام شود، جایگزین ارزهای فیات مانند دلار، یورو، روبل و سایر ارزها در معاملات تجارت خارجی خواهد شد. الکساندر براژنیکوف، مدیر اجرایی انجمن صنعت کریپتو و بلاکچین روسیه گفت که این سکه با پشتوانه طلا خواهد بود و در یک منطقه ویژه اقتصادی در آستاراخان به کار گرفته خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در ایران

 

دو کشور اخیرا قراردادی را برای تسهیل تجارت از طریق سیستم حمل و نقل در دریای خزر امضا کردند که بخش شمالی این شبکه شهر آستاراخان روسیه است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید