تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

اطلاعات صرافی Gemini به بیرون درز پیدا کرد

بر اساس گزارش اخیر، صرافی ارزهای دیجیتال Gemini از نقض داده‌ها رنج برد و گزارش شده است که ۵.۷ میلیون ایمیل به بیرون درز کرده است. در حالی که Gemini اعلام کرده است برخی از مشتریان Gemini اخیراً هدف کمپین‌های فیشینگ قرار گرفته اند، صرافی اصرار دارد که هیچ اطلاعات یا سیستم‌های حساب Gemini تحت […]

بر اساس گزارش اخیر، صرافی ارزهای دیجیتال Gemini از نقض داده‌ها رنج برد و گزارش شده است که ۵.۷ میلیون ایمیل به بیرون درز کرده است. در حالی که Gemini اعلام کرده است برخی از مشتریان Gemini اخیراً هدف کمپین‌های فیشینگ قرار گرفته اند، صرافی اصرار دارد که هیچ اطلاعات یا سیستم‌های حساب Gemini تحت تأثیر قرار نگرفته است.
 
Gemini از نشت اطلاعات مشتری مرتبط با شخص ثالث رنج می‌برد
در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲، رسانه خبری کریپتویی کوین تلگراف گزارشی را منتشر کرد که ادعا می‌کند ۵,۷۰۱,۶۴۹ خط اطلاعات مربوط به مشتریان Gemini به دلیل نقض اطلاعات به بیرون درز کرده است. گزارشگر Zhiyuan Sun نوشت که این نشریه اسنادی را بررسی کرده است که نشان می‌دهد آدرس ایمیل مشتریان جمینی و شماره تلفن‌های تعدادی از اشخاص درز کرده است.
 

در همان روز، جمینی یک پست در مورد محافظت از مشتریان در برابر حوادث فیشینگ منتشر کرد و در آن اشاره کرد که شخص ثالثی مسئول این نقض است.

 

درباره صرافی Gemini بیشتر بدانید.

 
در پست پلتفرم معاملاتی فاش می‌شود:
برخی از مشتریان Gemini اخیراً هدف کمپین‌های فیشینگ قرار گرفته اند که ما معتقدیم نتیجه یک حادثه در یک فروشنده شخص ثالث است. این حادثه منجر به جمع‌آوری آدرس‌های ایمیل مشتری و شماره تلفن‌های تعدادی از مشتریان Gemini شد.

برچسب هابرگزیده ها

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید