تاریخ: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۴

اطلاعیه روابط عمومی شرکت سهامی بیمه ایران

در پی انتشار تصویری تقطیع شده و بدون منبع و منشاء معلوم در فضای مجازی که هنوز اصالت و صحت آن مشخص نیست با عنوان ترویج بی‌حجابی در سررسیدهای منقش به نشان تجاری شرکت سهامی بیمه ایران، به منظور تنویر افکار عمومی نکات ذیل اعلام می‌شود:

۱- شرکت سهامی بیمه ایران در سال های اخیر برای کاهش هزینه‌های غیرضرور، هیچ گونه سررسیدی چاپ و توزیع نکرده است و اصولاً براساس مقررات مجوز چنین کاری برای شرکت های دولتی وجود ندارد.
۲- چنانچه چنین تصویری واقعی بوده و حاصل ترفندهای نرم افزاری نباشد، با توجه به مسوولیت های قانونی مشخص شده، پاسخگویی و اقدام مقتضی درخصوص تخلف احتمالی صورت گرفته از سوی نهادهای ذیربط ناظر در حوزه چاپ و نشر مورد انتظار است.
۳- اداره کل بازرسی بیمه ایران نیز موظف به پیگیری موضوع از مراجع ذیربط و شناسایی متخلفین احتمالی جهت برخورد قانونی انضباطی شده است.
۴- با ابراز تأسف فراوان از رها بودن فضای مجازی در کشور که قبلا نیز مورد انتقاد رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است، شرکت سهامی بیمه ایران با تقاضا از نهادهای ناظر بر رسانه ها و فضای مجازی برای جلوگیری از هتک حیثیت دستگاه‌های خدمت رسان به مردم و جوسازی و تهمت پراکنی آلوده به مطامع مختلف، حق خود را برای پیگرد قانونی کسانی که با تهمت پراکنی کور رسانه ای در پی آسیب به آبروی حرفه ای و انقلابی مدیران و کارکنان این شرکت هستند، محفوظ می داند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید