تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

اعتراضات به انتصاب Sullivan & Cromwell برای FTX

روز جمعه، جان دورسی، قاضی ورشکستگی، علیرغم اعتراض دنیل فریدبرگ، افسر سابق انطباق FTX در ایالات متحده، شرکت حقوقی سالیوان و کرامول (S&C) را به عنوان وکیل بدهکاران برای FTX منصوب کرد. در طی ارائه Zoom، فریدبرگ ادعا کرد که تضاد منافع بین مدیران سابق و فعلی FTX و مشاور کل FTX US وجود دارد، […]

روز جمعه، جان دورسی، قاضی ورشکستگی، علیرغم اعتراض دنیل فریدبرگ، افسر سابق انطباق FTX در ایالات متحده، شرکت حقوقی سالیوان و کرامول (S&C) را به عنوان وکیل بدهکاران برای FTX منصوب کرد. در طی ارائه Zoom، فریدبرگ ادعا کرد که تضاد منافع بین مدیران سابق و فعلی FTX و مشاور کل FTX US وجود دارد، زیرا راین میلر زمانی برای S&C کار می‌کرد. با این حال، قاضی دورسی تحت تأثیر اعتراض ۱۷ صفحه‌ای فریدبرگ قرار نگرفت و S&C را منصوب کرد و اظهار داشت که در اینجا هیچ مدرکی دال بر درگیری واقعی وجود ندارد.
 
ورشکستگی FTX سوالاتی در مورد تضاد منافع و تصمیمات عجیب و غریب ایجاد می‌کند
یک روز قبل از اینکه جان دورسی، قاضی ورشکستگی، سالیوان و کرامول (S&C) را برای نمایندگی از بدهکاران به عنوان وکیل قانونی تایید کرد، جیمز متالاومن مورفی یک موضوع توییتری منتشر کرد و توضیح داد عجیب است که S&C احتمالاً برای نمایندگی FTX انتخاب شود.
 
مورفی در پست خود اصرار داشت:
در مورد ورشکستگی FTX مشکلی وجود دارد. مورفی، وکیلی که در موضوعات متاورس، وب۳ و دارایی‌های دیجیتال تخصص دارد، دخالت جان جی ری III، مدیر عامل جدید FTX و مدیر ارشد بازسازی را در این فرآیند زیر سؤال برد.
 

وکیل مورفی اشاره می‌کند که زمانی که ری با انرون به‌عنوان مدیر ارشد بازسازی کار می‌کرد، ری کار بسیار خوبی را انجام داد و به شدت به دنبال بازیابی به نفع طلبکاران انرون بود. با این حال، مورفی گفت که ری بسیار متفاوت از مدیرعامل سخت‌گیری که در انرون شناخته می‌شد عمل می‌کند و این تغییر نگرش را زیر سؤال برد. برای مثال، وکیل توضیح داد زمانی که او در حال بازسازی انرون بود، ری هرگز برای لحظه‌ای پیشنهاد نکرد که یکی از شرکت‌های حقوقی خارجی اصلی انرون به عنوان وکیل بدهکاران عمل کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید