تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

افزایش سقف عرضه بیت کوین توسط ساتوشی

جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی مورگان چیس، بیت کوین را یک کلاهبرداری هیجان‌انگیز می‌خواند. مدیر اجرایی سقف عرضه ارز دیجیتال را زیر سؤال برد و انتظار داشت زمانی که عرضه بیت کوین به ۲۱ میلیون سکه می‌رسد، تصویری از خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، ظاهر شود و به همه ما بخندد.   نظر مدیر عامل […]

جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی مورگان چیس، بیت کوین را یک کلاهبرداری هیجان‌انگیز می‌خواند. مدیر اجرایی سقف عرضه ارز دیجیتال را زیر سؤال برد و انتظار داشت زمانی که عرضه بیت کوین به ۲۱ میلیون سکه می‌رسد، تصویری از خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، ظاهر شود و به همه ما بخندد.
 
نظر مدیر عامل جی پی مورگان درباره بیت کوین و سقف عرضه آن
جیمی دیمون، مدیر عامل بانک سرمایه‌گذاری جهانی جی‌پی مورگان چیس، در مصاحبه‌ای با CNBC روز پنجشنبه بار دیگر تردید خود را در مورد بیت کوین تکرار کرد.
 
مدیر اجرایی جی‌پی مورگان مدعی شد:
بیت کوین به خودی خود یک کلاهبرداری تبلیغاتی است. این یک سنگ خانگی است.
 
دیمون در مورد سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX اظهار داشت:
اصلا تعجب نمی‌کنم. من آنها را یک طرح غیرمتمرکز پانزی می‌نامم. هیاهو در مورد این موضوع فوق‌العاده بوده است.
 

دیمون همچنین شک خود را در مورد سقف عرضه ۲۱ میلیون بیت کوین تکرار کرد و به این نکته اشاره کرد که خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو می‌تواند محدودیت عرضه این ارز دیجیتال را حذف کند.

 
او گفت:
چگونه می‌دانید که روی ۲۱ میلیون متوقف می‌شود؟ شاید به ۲۱ میلیون برسد و عکس ساتوشی بیاید و به همه شما بخندد و تا آن زمان ساتوشی میلیاردها دلار پول برداشته باشد.
 
رئیس JPMorgan در حالی که نسبت به فناوری بلاکچین خوش‌بین است، تاکید کرد:
کریپتو خودش کاری انجام نمی‌دهد. این یک سنگ خانگی است. من به بیت کوین اهمیتی نمی‌دهم، بنابراین باید این موضوع را کنار بگذاریم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید