تاریخ: ۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

افزایش فعالیت نهنگ‌های ریپل

فعالیت نهنگ‌های ریپل در چند هفته‌ گذشته افزایش یافته است. بر اساس داده‌های بازار، ۳۵ میلیون توکن ریپل از یک آدرس ناشناس به صرافی بیت‌استمپ منتقل شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین ادیشن، بر اساس داده‌های شرکت تحلیل بلاک چین سانتیمنت، نهنگ‌های ریپل (XRP) ظرف چند هفته‌ی گذشته بسیار فعال بوده‌اند. این داده‌ها نشان می‌دهند، میزان موجودی ریپل در آدرس‌های نهنگ‌ها تنها ظرف ۵ هفته‌ی گذشته از ۱۶.۷ درصد به ۱۸.۳ درصد افزایش یافته است.
به علاوه، بر اساس یک پست توییتری که توسط پلتفرم تحلیلی ویل الرت منتشر شد، به تازگی ۳۵،۰۰۰،۰۰۰ توکن ریپل (XRP) از یک کیف پول ناشناخته به صرافی بیت‌استمپ منتقل شده است. با قیمت کنونی ریپل، ارزش این تراکنش تقریبا ۱۳,۸۰۹,۷۱۲ دلار برآورد می‌شود.
بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۴:۱۵ روز چهارشنبه ۲۳ آذر – ریپل (XRP) با ۱.۸۴ درصد افزایش نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته، با قیمت ۰.۳۹۱۳ دلار معامله می‌شود. افزایش قیمت اخیر ریپل، عملکرد هفتگی این التکوین را نیز بهبود بخشیده است. ارزش ریپل نسبت به یک هفته‌ی گذشته ۳.۱ درصد افزایش یافته است.

علی‌رغم افزایش قیمت ریپل در روز جاری، ارزش آن در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، به ترتیب حدود ۱.۱۶ و ۱.۵۱ درصد تضعیف شده است. با وجود این، حجم معاملات روزانه‌ی ریپل افزایش یافته است و در حال حاضر به ۱,۰۷۸,۶۴۴,۲۷۵ دلار رسیده است. به این ترتیب، حجم معاملات این التکوین نسبت به روز گذشته ۲۲.۶۴ درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، در نمودار روزانه‌ی ریپل (XRP) خط میانگین متحرک نمایی ۹ روزه در زیر خط میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه قرار دارد؛ این وضعیت به عنوان یک علامت نزولی تلقی می‌شود. این حرکت نزولی ممکن است در روزهای آینده تقویت شود، زیرا خط شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه با شیب منفی در بالای خط RSI SMA روزانه قرار گرفته است. به علاوه، این احتمال وجود دارد که خط شاخص قدرت نسبی (RSI) روزانه به صورت نزولی از خط RSI SMA روزانه عبور کند.
اگر این اتفاق بیفتد، قیمت ریپل (XRP) احتمالا یک کاهش جزئی را به سمت سطح حمایت ۰.۳۷۱۲ دلاری تجربه خواهد کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید