تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
1

افزایش قیمت سهام شرکت‌های استخراج بیت کوین

Bitfarms با افزایش بیش از ۱۴۰ درصدی سهام آن از ابتدای سال به عنوان بزرگترین سودآور ظاهر شد. سهام استخراج کریپتو در حال افزایش است زیرا قیمت بیت کوین پس از یک بازار نزولی طولانی مدت به بالاترین سطح چند ماهه خود به بالای ۲۱,۰۰۰ دلار رسیده است. طبق گزارش روز سه‌شنبه بلومبرگ، چندین سهام […]

Bitfarms با افزایش بیش از ۱۴۰ درصدی سهام آن از ابتدای سال به عنوان بزرگترین سودآور ظاهر شد. سهام استخراج کریپتو در حال افزایش است زیرا قیمت بیت کوین پس از یک بازار نزولی طولانی مدت به بالاترین سطح چند ماهه خود به بالای ۲۱,۰۰۰ دلار رسیده است. طبق گزارش روز سه‌شنبه بلومبرگ، چندین سهام استخراج بیت کوین بهترین عملکرد ماهانه خود را در حداقل یک سال گذشته ثبت کرده اند.
 
بازگشت سهام استخراج بیت کوین
بر اساس این گزارش، شاخص استخراج دارایی‌های دیجیتال جهانی MVIS از ابتدای ماه جاری تاکنون ۶۴ درصد افزایش یافته است، که در مقایسه با کاهش ۸۸ درصدی ثبت شده در سال گذشته، تفاوت فاحشی دارد. بلومبرگ همچنین اشاره کرد که این بهترین ماه سهامش از زمان عرضه آن در پایان سال ۲۰۲۱ است.
 

Bitfarms، یکی از بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت کوین در صنعت، در دو هفته اول ژانویه بیش از ۱۴۰ درصد افزایش را ثبت کرد. پس از آن شرکت Marathon Digital Holdings قرار دارد که بیش از ۱۲۰ درصد رشد داشته است. Hive Blockchain Technologies Ltd نیز ارزش سهام خود را در مدت مشابه بیش از دو برابر کرد.

 

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که شاخص  Luxor در سال جاری ۲۱ درصد افزایش یافته است که تا حدی بازتابی از پاداش‌های بزرگ‌تر ناشی از افزایش قیمت بیت کوین است. سهام به دنبال تخمین میزان درآمد یک ماینر از توان محاسباتی استفاده شده برای شبکه بیت کوین است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید