تاریخ: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲

افزایش پرداخت‌های موبایلی در آرژانتین

پرداخت‌های موبایلی در آرژانتین در حال رونق است و سایر روش‌های پرداخت سنتی از جمله کارت‌های اعتباری و نقدی را پشت سر می‌گذارد. بر اساس گزارش ماهانه بانک مرکزی از پرداخت‌های خرد، این نوع پرداخت رونق داشته و ۶۰ درصد از عملیات پرداخت‌های انجام شده را تشکیل می‌دهد، در حالی که رسانه‌های پرداخت دیگر با […]

پرداخت‌های موبایلی در آرژانتین در حال رونق است و سایر روش‌های پرداخت سنتی از جمله کارت‌های اعتباری و نقدی را پشت سر می‌گذارد. بر اساس گزارش ماهانه بانک مرکزی از پرداخت‌های خرد، این نوع پرداخت رونق داشته و ۶۰ درصد از عملیات پرداخت‌های انجام شده را تشکیل می‌دهد، در حالی که رسانه‌های پرداخت دیگر با رکود مواجه شده و کاهش استفاده را به ثبت رسانده است.
 
پرداخت‌های موبایلی در آرژانتین همچنان در حال رشد است
با توجه به نفوذ تلفن‌های همراه در این منطقه، پرداخت‌های بدون تماس الکترونیکی در چندین کشور لاتام رونق داشته است. آخرین گزارش ماهانه در مورد پرداخت‌های خرده فروشی منتشر شده توسط بانک مرکزی آرژانتین نشان می‌دهد که پرداخت‌های تلفن همراه در این کشور رونق دارد و رسانه‌های پرداخت قدیمی را پشت سر می‌گذارد.
 

بر اساس این گزارش، به دلیل افزایش اپلیکیشن‌های بانکی و کیف پول‌های موبایل، دستگاه‌های تلفن همراه برای انجام پرداخت‌ها به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند. فقط در مهرماه، ۱۶۲ میلیون مورد از این تراکنش‌ها انجام شد که نسبت به معاملات انجام شده در شهریور ۷.۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد. این تعداد دو برابر تعداد تراکنش‌های انجام شده در اکتبر ۲۰۲۱ است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید