تاریخ: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

افزایش ۱۲ درصدی قیمت کاوا (KAVA)

امروز که معامله‌گران منتظر انتشار داده‌های اقتصادی آمریکا هستند، بیش‌تر ارزهای دیجیتال سرخ‌پوش مانده‌اند. ولی کاوا عملکرد فوق‌العاده‌ای را نشان داده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، قیمت ارزهای دیجیتال طی یک هفته‌ی گذشته تحت فشار نزولی شدیدی قرار داشته است. بیش‌تر التکوین‌ها به تبعیت از رهبران بازار کریپتو، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، در یک مسیر نزولی قدم برداشته‌اند. طی چند روز گذشته، بازار کریپتو عمدتا سرخ‌پوش بوده است. یکی از دلایل اصلی عدم ایجاد تغییر مثبت در قیمت‌ ارزهای دیجیتال این است که معامله‌گران منتظر انتشار داده‌های مربوط به شاخص قیمت مصرف‌کننده در ایالات متحده هستند. این داده‌ها قرار است امروز منتشر شوند.
فدرال رزرو ظاهرا تصمیم دارد روند افزایشی نرخ بهره را به زودی متوقف کند؛ ولی داده‌های اقتصادی امروز در این تصمیم‌گیری تعیین‌کننده خواهند بود. اگر این داده‌ها به توقف افزایش نرخ بهره منجر شوند، بیت کوین و بازار کریپتو حرکت صعودی خود را آغاز خواهند کرد. در غیر این صورت، ممکن است شاهد تداوم حرکت نزولی کنونی در این بازار باشیم. از این رو، معامله‌گران امروز با احتیاط زیاد در بازار فعالیت می‌کنند.
بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۶:۰۰ روز چهارشنبه ۱۰ می / ۲۰ اردیبهشت – ارزش کل بازار کریپتو با ۰.۰۵ درصد افزایش به رقم ۱.۱۴ تریلیون دلار رسیده است. با وجود این، حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بازار کریپتو هم‌اکنون ۲۱.۶۴ درصد کاهش یافته و در حدود ۲۷.۴۱ میلیارد دلار است. میزان تسلط بیت کوین بر بازار نیز با ۰.۰۶ درصد افزایش به ۴۶.۹۷ درصد رسیده است.
قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۷,۶۴۰ دلار معامله می‌شود. با وجود این، ارزش بیت کوین نسبت به هفت روز گذشته ۳.۳۰ درصد کاهش یافته است. اتریوم نیز تغییر چندانی نسبت به دیروز نکرده است – قیمت آن هم‌اکنون ۱,۸۵۰ دلار است.
در لحظه‌ی نگارش این مطلب، در فهرست ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار به غیر از ریپل (XRP) مابقی سرخ‌پوش هستند. ریپل نسبت به روز گذشته ۰.۴۴ درصد افزایش یافته و اکنون با قیمت ۰.۴۲۶۲ دلار معامله می‌شود. با وجود این، ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۶.۶۴ درصد کاهش یافته است.  

برخلاف بسیاری از التکوین‌های موجود در فهرست ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار که امروز عمدتا سرخ‌پوش هستند، ارز دیجیتال کاوا (KAVA) عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. کاوا یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز است که در بلاک چین کازماس فعالیت می‌کند. این پلتفرم دارای دو ارز دیجیتال است؛ یک استیبل کوین به نام یو‌اس‌‌دی‌ایکس (USDX) و یک توکن به نام کاوا.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، کاوا با ۱۲.۲۷ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۰.۸۶۲۳ دلار معامله می‌شود. با توجه به افزایش قابل توجه قیمت این توکن در روز جاری، ارزش آن در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱۱.۶۰ و ۱۱.۴۵ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی کاوا هم‌اکنون با ۳.۰۹ درصد افزایش به رقم ۲۴۲,۳۵۴,۳۰۲ دلار رسیده است.

همچنین، ارزش کل بازار کاوا نیز در حال حاضر ۱۲.۱۲ درصد افزایش یافته و در حدود ۴۳۹,۹۴۶,۳۱۴ دلار است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، کاوا یک رتبه پایین‌تر از تراست والت توکن (TWT) و یک رتبه بالاتر از فلر (FLR) در جایگاه هشتاد و نهم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید