تاریخ: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲

افزایش ۱۲۰ درصدی قیمت ترشهولد، ظرف یک هفته

ترشهلود (T) که پیش‌تر نامی از آن به چشم نمی‌خورد، ناگهان در یک هفته بیش از ۱۲۰ درصد افزایش قیمت یافته و در جایگاه ۸۶ برترین ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، ترشهولد (Threshold) پلتفرمی است که برای ایجاد ارتباط میان بلاک چین‌های اتریوم و بیت کوین فعالیت می‌‌کند. شبکه ترشهولد نیازهای اولیه‌ی بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز را در حوزه‌ی کریپتو فراهم می‌کند. این شبکه محصول ادغام دو پروتکل کیپ نتورک و نوسایفر در اول ژانویه‌ی ۲۰۲۲ است. «T» نماد توکن بومی ترشهولد است. توکن ترشهولد (T) یک توکن کاربردی است و دارندگان آن نیز امکان شرکت در رای‌گیری‌های این شبکه را به دست می‌آورند.
توکن ترشهولد تا پیش از آغاز سال جدید در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار قرار نداشت. ولی قیمت آن ناگهان به صورت انفجاری افزایش یافت. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۵:۳۰ روز چهارشنبه ۲۵ ژانویه / ۵ بهمن – توکن ترشهولد (T) برخلاف سایر ارزهای دیجیتال که امروز مسیر نزولی را در پیش گرفته‌اند، با ۸.۶۶ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۴۸۷۳ دلار معامله می‌شود.
ولی آن‌چه بسیار قابل توجه به نظر می‌رسد، عملکرد هفتگی درخشان این ارز دیجیتال است. قیمت توکن ترشهولد (T) نسبت به هفت روز گذشته ۱۲۱.۶۸ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی این توکن با ۵۲.۷۴ درصد افزایش به ۱,۲۹۹,۵۶۶,۸۱۱ دلار رسیده است.

با توجه به تداوم روند صعودی ترشهولد در روز جاری، ارزش کل بازار این توکن نیز افزایش یافته است. ارزش کل بازار ترشهولد هم‌اکنون با ۱۲.۹۵ درصد افزایش به ۴۳۲,۰۸۵,۴۸۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، ترشهولد یک رتبه پایین‌تر از زیلیکا (ZIL) و رتبه بالاتر از ترا لونا (LUNA) در جایگاه هشتاد و سوم قرار گرفته است.

افزایش چشمگیر قیمت ترشهلود از یک سو، و کاهش قیمت دو رهبر بازار کریپتو، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از سویی دیگر، ارزش این توکن را در برابر دو رهبر بازار تقویت کرده است. ارزش ترشهلود در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۹.۳۱ و ۱۳.۲۰ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هم‌اکنون هر یک واحد از این توکن معادل ۰.۰۰۰۰۰۲۳۱۶ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۰۳۳۸۴ اتریوم ارزش دارد.
امروز بیت کوین و اتریوم سرخ‌پوش هستند. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، بیت کوین با ۱.۴۹ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۲,۵۸۸ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی بیت کوین همچنان مثبت است، زیرا ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۶.۴۰ درصد افزایش یافته است. ارزش کل بازار بیت کوین نیز اکنون ۴۳۵,۴۵۰,۰۵۸,۸۶۱ دلار است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید