تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت گالا در یک هفته

با افزایش روزافزون علاقه‌ی کاربران به NFT‌ها و بازی‌های کریپتو، توکن‌هایی نظیر گالا (GALA) ظرف یک هفته‌ی گذشته رشد خیره‌کننده‌ای را تجربه کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از دیکریپت، سال ۲۰۲۳ تاکنون برای بازار کریپتو بسیار خوش‌یمن و برکت بوده است. بر اساس داده‌های کوین‌جکو، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ابتدای سال جدید تاکنون با ۶.۷ درصد افزایش به ۸۸۴ میلیارد دلار رسیده است.
ارزهای دیجیتال مرتبط با توکن‌های غیرمثلی (NFT) و بازی‌ها نظیر گالا (GALA)، دیسنترالند (MANA)، ایپ‌کوین (APE) و سندباکس (SAND) نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند و در هفته‌ی گذشته رشد خیره‌کننده‌ای را تجربه کرده‌اند.
گالا (GALA)، توکن بومی اکوسیستم بازی‌های کریپتوی گالا، طی یک هفته‌ی گذشته بیش از ۱۴۰ درصد رشد داشته است. بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، گالا در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، بهترین عملکرد هفتگی را به خود اختصاص داده است.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۵:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۰ دی – گالا (GALA) با ۱۳.۰۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۰۴۱۷۴ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار گالا نیز هم‌اکنون با ۱۳.۱۷ درصد افزایش به ۲۹۱,۰۱۵,۳۵۵ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، گالا یک رتبه پایین‌تر از لوپرینگ (LRC) و یک رتبه بالاتر از انجین کوین (ENJ) در جایگاه نود و سوم قرار دارد.

البته، علی‌رغم رشد خیره‌کننده‌ی گالا ظرف یک هفته‌ی اخیر، ارزش آن نسبت به سقف تاریخی خود – ۰.۸۲۴۸ دلار – که در نوامبر ۲۰۲۱ به ثبت رسیده است، هم‌چنان ۹۴.۸ درصد فاصله دارد.
بر اساس داده‌های کوین‌گلس، ظرف یک هفته‌ی گذشته در مجموع ۳۱.۸۲ میلیون دلار در بازار آتی گالا لیکویید شده است. در این میان، تقریبا ۲۵ درصد از آمار لیکوییدها متعلق به پوزیشن لانگ (خرید) و مابقی متعلق به پوزیشن شورت (فروش) هستند.
ایپ کوین (APE) نیز هم‌اکنون با افزایش قیمت روزانه و هفتگی به ترتیب ۴.۰۲ و ۲۲.۴۷ درصد عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. هم‌اکنون، قیمت ایپ کوین به ۴.۸۷ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار در سایت کوین مارکت کپ، ایپ کوین در جایگاه بیست و هشتم قرار دارد.
دیسنترالند و سندباکس نیز عملکرد هفتگی خوبی را نشان داده‌ و در طول یک هفته‌ی اخیر به ترتیب ۲۹.۰۵ و ۲۶.۳۲ درصد افزایش قیمت داشته‌اند. قیمت کنونی هر کدام نیز به ترتیب ۰.۳۹۹۳ و ۰.۵۱۴۶ دلار است.  
دلیل اصلی افزایش قیمت توکن‌های مربوط به بازی و NFT، افزایش حجم معاملات آن‌ها طی یک هفته‌ی اخیر بوده است. بر اساس داده‌های کریپتواسلم، حجم معاملات NFT‌ها طی هفته‌ی گذشته با ۳۱.۵۶ درصد افزایش به ۲۰۷.۳۵۸ میلیون دلار رسیده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید