تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

افزایش ۱۸ درصدی قیمت رندرتوکن

امروز بیت کوین، اتریوم، و بیش‌تر التکوین‌های برتر بازار کریپتو سبزپوش هستند. ولی در حال حاضر، رندر توکن با ۱۸ درصد افزایش بهترین عملکرد را نشان داده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، بازار کریپتو امروز به نظر جامه‌ی سبز به تن کرده است. بیت کوین (BTC) به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال در حال حاضر با ۲.۰۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۲۷,۳۷۲ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی آن همچنان منفی است. از سویی دیگر، محبوب‌ترین التکوین بازار یعنی اتریوم (ETH) هم‌اکنون با ۱.۲۰ درصد افزایش با قیمت ۱,۸۲۷ دلار معامله می‌شود. ارزش اتریوم نسبت به هفت روز گذشته ۰.۳۶ درصد افزایش یافته است.
هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۸ می / ۲۸ اردیبهشت – ارزش کل بازار کریپتو با ۱.۶۲ درصد افزایش به رقم ۱.۱۴ تریلیون دلار رسیده است. حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته در بازار کریپتو نیز در حال حاضر ۱۴.۹۸ درصد افزایش یافته و در حدود ۳۲.۸۸ میلیارد دلار است. همچنین، میزان تسلط بیت کوین بر بازار کریپتو اکنون با ۰.۲۳ درصد افزایش به ۴۶.۵۹ درصد رسیده است.

با افزایش قیمت رهبران بازار، التکوین‌ها نیز مسیر صعود را در پیش گرفته‌اند. هم‌اکنون بایننس کوین (BNB) با ۱.۰۷ درصد افزایش با قیمت ۳۱۳.۰۶ دلار معامله می‌شود. همچنین، ریپل (XRP) نیز که روز گذشته تحت تاثیر خبرهای امیدوارکننده درباره‌ی امکان موفقیت‌اش در دادگاه علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، رشد قابل توجهی را تجربه کرده بود، امروز نیز با ۰.۴۳ درصد افزایش همچنان سبزپوش باقی مانده است. ارزش ریپل نسبت به هفت روز گذشته ۵.۳۱ درصد افزایش یافته و اکنون به ۰.۴۴۵۳ دلار رسیده است.
کاردانو (ADA)، دوج کوین (DOGE)، و سولانا (SOL) نیز امروز رشد قیمت مطلوبی را تجربه کرده‌اند. ولی در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار، پالیگان (MATIC) هم‌اکنون با ۳.۳۹ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته است. قیمت پالیگان در حال حاضر به ۰.۸۷۹۶ دلار رسیده است.
ولی در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، هم‌اکنون رندر توکن (RNDR) بهترین عملکرد را به نمایش گذاشته است. در حال حاضر در لحظه‌ی نگارش این مطلب، رندر توکن با ۱۸.۴۸ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۲.۳۴ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی رندر توکن نیز هم‌اکنون با ۱۲۴.۶۳ درصد افزایش به رقم ۳۰۰,۳۵۲,۸۰۷ دلار رسیده است.

با افزایش قابل توجه قیمت رندر توکن در روز جاری، ارزش این التکوین در برابر رهبران بازار کریپتو نیز تقویت شده است. هم‌اکنون ارزش رندر توکن در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱۶.۱۴ و ۱۷.۰۶ درصد افزایش یافته است.
به علاوه، ارزش بازار رندر توکن هم‌اکنون با ۱۸.۴۸ درصد افزایش به ۸۴۹,۸۹۰,۶۱۳ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون رندر توکن یک رتبه پایین‌تر از تزوس (XTZ) و یک رتبه بالاتر از اکسی اینفینیتی (AXS) در جایگاه پنجاه و ششم قرار دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید