تاریخ: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷

افزایش ۲۰ درصدی هوبی‌توکن در روز سبز کریپتو

امروز، شنبه ۵ آذر، بیش‌تر ارزهای دیجیتال برتر بازار سبزپوش هستند. در این میان، هوبی‌توکن با ۲۰ درصد افزایش قیمت، تا این لحظه بهترین عملکرد را داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، تقریبا همه‌ی ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار کریپتو در روز جاری – شنبه ۵ آذر – تا لحظه‌ی نگارش این مطلب، افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. بیت کوین (BTC) با ۰.۷۰ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۶,۶۰۵ دلار معامله می‌شود. ولی اتریوم (ETH) عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته و تا این لحظه، نسبت به روز گذشته ۲.۹۶ درصد افزایش قیمت داشته است. هم‌اکنون، اتریوم با قیمت ۱,۲۲۱ دلار معامله می‌شود. ارزهای دیجیتال آپتوس (APT)، کرو دائو توکن (CRV)، ایمیوتبل‌ ایکس (IMX) و دوج کوین (DOGE) به ترتیب، ۱۲.۶۹، ۸.۷۵، ۷.۵۴، و ۴.۹۱ درصد نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته‌اند.
ولی در این میان، هوبی‌ توکن (HT) تا این لحظه، بهترین عملکرد را در کل بازار کریپتو به نمایش گذاشته است. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۵:۱۵ روز شنبه ۵ آذر – هوبی توکن با ۲۰.۳۴ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۶.۸۷ دلار معامله می‌شود. ارزش کل بازار هوبی‌ توکن (HT) با ۱۹.۱۸ درصد افزایش به ۱,۰۵۱,۸۵۹,۰۶۶ دلار رسیده است. حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی هوبی‌ توکن نیز ۵۶.۸۶ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات این توکن هم‌اکنون ۲۸,۰۰۸,۴۷۴ دلار است.        

در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا از لحاظ ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، هوبی توکن (HT) یک رتبه بالاتر از الروند (EGLD) و یک رتبه پایین‌تر از چیلیز (CHZ) در جایگاه چهلم قرار دارد.

ارزش هوبی توکن در برابر دو ارز دیجیتال برتر، بیت کوین و اتریوم، به شدت افزایش یافته است. ارزش این توکن در برابر رهبران بازار به ترتیب ۱۹.۱۳ درصد و ۱۶.۵۰ درصد تقویت شده است. در حال حاضر، هر واحد از هوبی توکن معادل ۰.۰۰۰۴۱۳۷ بیت کوین یا ۰.۰۰۵۶۲ اتریوم ارزش دارد.
هوبی توکن (HT) توکن بومی و اختصاصی یک صرافی چینی به نام «هوبی» است. دارندگان این توکن می‌توانند از مزایایی هم‌چون تخفیف در کارمزد معاملات در صرافی هوبی بهره‌مند شوند. هم‌چنین، دارندگان هوبی توکن در تصمیم‌گیری‌های این صرافی حق رای دارند، از برخی پاداش‌های این صرافی بهره‌مند می‌شوند، و پیش از دیگران به برخی رویدادها و ویژگی‌های خاص دسترسی خواهند داشت. در نهایت، آن‌ها می‌توانند هوبی توکن را در هر لحظه با هر ارز دیجیتال دیگر مبادله کنند.  

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید