تاریخ: ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲

افزایش ۲۴ درصدی آوالانچ در روز سبز کریپتو

امروز پنجشنبه ۲۲ دی، آوالانچ همگام با سایر ارزهای دیجیتال رشد خوبی را تجربه کرده و هم‌اکنون، از نظر میزان رشد روزانه بهترین عملکرد را از خود نشان داده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، آوالانچ (AVAX) هم‌اکنون در حوالی ساعت ۱۳:۰۰ روز پنج‌شنبه ۱۲ ژانویه / ۲۲ دی، با ۲۳.۷۶ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۵.۴۸ دلار معامله می‌شود. رشد قابل توجه قیمت آوالانچ در روز جاری باعث بهبود عملکرد هفتگی آن نیز شده است. ارزش این التکوین نسبت به هفت روز گذشته ۲۹.۸۵ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی آوالانچ نیز با ۳۸۰.۸۸ درصد افزایش به ۱,۱۱۴,۱۷۱,۱۲۰ دلار رسیده است.  

با افزایش ۲۴ درصدی قیمت آوالانچ در روز جاری، ارزش کل بازار این التکوین نیز با ۲۳.۵۰ درصد افزایش به ۴,۸۲۳,۵۶۴,۲۳۱ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، آوالانچ یک رتبه پایین‌تر از شیبا اینو (SHIB) و یک رتبه بالاتر از یونی‌ سواپ (UNI) در جایگاه هفدهم قرار دارد.

با رشد قابل توجه قیمت آوالانچ در روز جاری، ارزش این التکوین در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تقویت شده است. ارزش آوالانچ در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱۹.۰۸ و ۸.۰۸ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هر یک واحد از آوالانچ هم‌اکنون معادل ۰.۰۰۰۸۵۳۳ بیت کوین و ۰.۰۱۱۰۶ اتریوم ارزش دارد.
هم‌اکنون، آوالانچ در بالای میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه در قیمت ۱۳.۵۹ دلار معامله می‌شود. نزدیک‌ترین سطح مقاومت آوالانچ در حال حاضر در حوالی خط میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در قیمت ۱۵.۷۲ دلار قرار دارد. آوالانچ در مسیر صعودی خود در قیمت ۱۶.۴۰ دلار با اولین سطح مقاومت اصلی رو‌به‌رو خواهد شد. در صورت عبور از این سطح، آوالانچ به ترتیب با سطوح مقاومت ۱۷.۳۵ و ۱۸.۳۴ دلار نیز مواجه خواهد شد. در مقابل، در صورت سقوط قیمت، اولین سطحی که از آوالانچ حمایت خواهد کرد، در حوالی قیمت ۱۴.۴۶ دلار واقع است.
هم‌اکنون، در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، آوالانچ با رشد ۲۴ درصدی خود بهترین عملکرد روزانه را به نمایش گذاشته است. پس از آوالانچ، نیر پروتکل (NEAR) قرار دارد که با ۹.۶۹ درصد افزایش نسبت به روز گذشته عملکرد خوبی را نمایش داده است. قیمت نیر پروتکل هم‌اکنون به ۱.۷۶ دلار رسیده است. آوه (AAVE) نیز از نظر بهترین عملکرد روزانه در رتبه‌ی سوم قرار دارد. آوه هم اکنون با ۷.۵۶ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۶۶.۲۴ دلار معامله می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید