تاریخ: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴

افزایش ۳۰ درصدی قیمت مینا در روز سرخ کریپتو

امروز، ۱۰ بهمن، بیت کوین، اتریوم و بیش‌تر التکوین‌های موجود در فهرست ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر سرخ‌پوش هستند. ولی مینا (MINA) تاکنون عملکرد درخشانی داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در حوالی ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۳۰ ژانویه / ۱۰ بهمن، ارز دیجیتال مینا (MINA) با ۲۷.۳۵ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۸۴۶۸ دلار معامله می‌شود. افزایش قابل ملاحظه‌ی قیمت مینا در روز جاری، عملکرد هفتگی این توکن را درخشان‌تر کرده است. هم‌اکنون، ارزش مینا نسبت به هفت روز گذشته ۴۲.۴۹ درصد افزایش یافته است. همچنین، حجم معاملات مینا (MINA) نیز به میزان خیره‌کننده‌ی ۹۵۸.۰۷ درصد افزایش یافته و اکنون به ۲۸۱,۰۸۱,۱۶۴ دلار رسیده است.

با افزایش قیمت مینا (MINA) در روز جاری، ارزش کل بازار این التکوین نیز به اندازه‌ی قابل توجهی افزایش یافته است. هم‌اکنون، ارزش کل بازار مینا با ۲۶.۱۰ درصد افزایش به ۶۸۸,۲۸۱,۴۱۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، مینا یک رتبه پایین‌تر از بیت تورنت (BTT) و یک رتبه بالاتر از ای‌کش (XEC) در جایگاه شصت و چهارم قرار دارد.

رشد چشمگیر قیمت مینا در روز جاری از یک سو، و کاهش قیمت دو رهبر بازار کریپتو، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از سویی دیگر، ارزش توکن مینا را در برابر رهبران بازار تقویت کرده است. اکنون ارزش مینا در برابر بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۲۶.۷۲ و ۲۷.۵۰ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هر یک توکن مینا هم‌اکنون معادل ۰.۰۰۰۰۳۵۹۷ بیت کوین یا ۰.۰۰۰۵۲۷۱ اتریوم ارزش دارد.
نخستین سطح مقاومت در برابر روند صعودی مینا در سطح قیمت ۰.۹۳ دلار واقع است. چنان‌چه مینا موفق به عبور از این سطح شود، ممکن است به بالای ۱ دلار نیز صعود کند. سومین سطح مقاومت اصلی مینا نیز در حوالی قیمت ۱.۱۳ دلار قرار دارد. در مقابل، اگر مینا قادر به عبور از نزدیک‌ترین سطح مقاومت پیش روی خود نشود، ممکن است ابتدا تا سطح ۰.۷۲ دلار سقوط کند. در صورت تداوم این حرکت نزولی، احتمال سقوط قیمت مینا تا سطوح ۰.۶۲ و ۰.۵۲ دلار نیز وجود دارد.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، بیت کوین با ۰.۲۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۳,۱۳۲ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی بیت کوین همچنان مثبت است. ارزش بیت کوین نسبت به هفت روز گذشته ۱.۱۴ درصد افزایش یافته است. قیمت اتریوم نیز هم‌اکنون با ۱.۵۴ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، به ۱,۵۸۴ دلار رسیده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید