تاریخ: ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

افزودن نمودارهای قیمت کریپتو به نتایج جستجوی توییتر

توییتر در حال حاضر نمودارهای قیمت را با نتایج جستجو برای ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتر ارائه می‌دهد. ایلان ماسک، مالک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، گفت این ویژگی جدید یکی از بسیاری از پیشرفت‌های محصولی است که در بخش مالی توییتر آمده است.   توییتر ویژگی نمودار قیمت را راه‌اندازی کرد توییتر روز […]

توییتر در حال حاضر نمودارهای قیمت را با نتایج جستجو برای ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتر ارائه می‌دهد. ایلان ماسک، مالک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، گفت این ویژگی جدید یکی از بسیاری از پیشرفت‌های محصولی است که در بخش مالی توییتر آمده است.
 
توییتر ویژگی نمودار قیمت را راه‌اندازی کرد
توییتر روز چهارشنبه در یک سری توییت اعلام کرد که اکنون نمودارهای قیمتی را برای سهام عمده، صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند.
 
حساب رسمی Twitter Business توضیح داد:
وقتی نماد یک سهام اصلی، ETF یا ارز دیجیتال را با یک دلار در مقابل آن (مانند دلار BTC) توییت می‌کنید، افراد در توییتر یک پیوند قابل کلیک را مشاهده می‌کنند که آنها را به نتایج جستجو می‌برد. از امروز، این نتایج جستجو شامل نمودارهای قیمت‌گذاری نمادهای اصلی می‌شود.
 
غول رسانه‌های اجتماعی افزود:
همچنین می‌توانید نمادها را مستقیماً جستجو کنید، بدون اینکه روی پیوندی در توییت کلیک کنید. اکثر نمادها با و بدون علامت $ در جستجو کار می کنند (QQQ یا $QQQ).
 

توییتر افزود در هفته‌های آینده، تجربه کاربری را اصلاح خواهیم کرد و پوشش نمادها را گسترش خواهیم داد.

 

نمودارهای قیمت در توییتر توسط Robinhood، یک پلتفرم معاملاتی مستقر در ایالات متحده برای سرمایه‌گذاری‌های سنتی و ارزهای دیجیتال ارائه شده است. تمام نمودارهای قیمت شامل پیوندی به پلتفرم معاملاتی است.

 

بسیاری از افراد در توییتر از این ویژگی جدید استقبال می‌کنند. با این حال، برخی اشاره کردند که Robinhood در کشورهای آنها در دسترس نیست و آنها ترجیح می‌دهند توییتر از سایر ارائه‌دهندگان اطلاعات قیمت استفاده کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید