تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

اقتصاد استیبل کوین در سال ۲۰۲۲ کاهش یافت

سال ۲۰۲۲ سال جالبی برای دارایی‌های استیبل کوین نبود زیرا ارزش بازار کل اقتصاد استیبل کوین کمی بیش از ۲۸ میلیارد دلار از دست داد. علاوه بر این، بیش از ۳ میلیارد دلار از اقتصاد استیبل کوین در ۲۳ روز گذشته نابود شده است زیرا BUSD در ماه گذشته تقریباً ۲۳.۳ درصد کاهش یافته است. […]

سال ۲۰۲۲ سال جالبی برای دارایی‌های استیبل کوین نبود زیرا ارزش بازار کل اقتصاد استیبل کوین کمی بیش از ۲۸ میلیارد دلار از دست داد. علاوه بر این، بیش از ۳ میلیارد دلار از اقتصاد استیبل کوین در ۲۳ روز گذشته نابود شده است زیرا BUSD در ماه گذشته تقریباً ۲۳.۳ درصد کاهش یافته است.
 
بیش از ۳ میلیارد دلار ارزش دلاری در ۲۳ روز از اقتصاد استیبل کوین نابود شد
ارزش بازار استیبل کوین‌ها به کاهش خود ادامه داده است و از ژانویه ۲۰۲۲، ۲۸.۰۸ میلیارد دلار ارزش دلاری از اقتصاد استیبل‌کوین خارج شده است. داده‌های بایگانی‌شده نشان می‌دهد که اقتصاد استیبل کوین در ۵ ژانویه ۲۰۲۲ میزان ۱۶۷.۰۸ میلیارد دلار ارزش داشت و امروز به ارزش ۱۳۹.۰۶ میلیارد دلار یا ۱۶.۷۷ درصد کمتر از هفته اول سال است.
 

بیشتر بدانید: استیبل کوین چیست؟

 
اقتصاد استیبل کوین از ۲۳ اکتبر ۲۰۲۱ یا حدود ۱۴ ماه پیش از نظر ارزش دلاری به این پایینی نبوده است. در ژانویه ۲۰۲۲، تتر (USDT) ارزش بازاری در حدود ۷۷.۱۴ میلیارد دلار داشت و امروز به ۶۶.۲۵ میلیارد دلار کاهش یافته است.

برچسب هااخبار BUSD اخبار استیبل کوین اخبار تتر

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید