تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

اقدامات انجام شده علیه مهاجم Mango Markets

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و وزارت دادگستری (DOJ) مهاجمی را متهم کرده اند که ۱۱۶ میلیون دلار از پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Mango Markets به سرقت برده است. متهم دستگیر شده و در حال حاضر در پورتوریکو بازداشت است.   سارق Mango Markets دستگیر و بازداشت […]

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و وزارت دادگستری (DOJ) مهاجمی را متهم کرده اند که ۱۱۶ میلیون دلار از پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Mango Markets به سرقت برده است. متهم دستگیر شده و در حال حاضر در پورتوریکو بازداشت است.
 
سارق Mango Markets دستگیر و بازداشت شد
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز جمعه اعلام کرد که آوراهام آیزنبرگ را به سازمان دادن به حمله به پلتفرم معاملاتی دارایی‌های کریپتو، Mango Markets، از طریق دستکاری توکن MNGO متهم کرده است. رگولاتور خاطرنشان کرد که توکن کریپتویی به عنوان یک اوراق بهادار عرضه و فروخته شد.
 

SEC افزود که متهم یک شهروند آمریکایی ۲۷ ساله است که به ترتیب توسط وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) با اتهامات جنایی و مدنی موازی مواجه است. CFTC در ۹ ژانویه یک اقدام اجرایی مدنی علیه آیزنبرگ ارائه کرد. او در MDC Guaynabo در پورتوریکو دستگیر و بازداشت شده است.

 
سازمان نظارت بر اوراق بهادار گفت:
آیزنبرگ درگیر طرحی برای سرقت حدود ۱۱۶ میلیون دلار دارایی‌های دیجیتال از پلتفرم Mango Markets بود.
 

رگولاتور گفت، وی ظاهراً از حسابی که در Mango Markets کنترل می‌کرد برای فروش مقدار زیادی از توکن‌های MNGO استفاده کرده و از یک حساب جداگانه در Mango Markets برای خرید همان توکن‌ها استفاده کرده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید