تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

اقدام مایکروسافت در برابر ماینینگ

مایکروسافت گفته است که استخراج کریپتو خدمات آنلاین آن را مختل کرده و آن را قطع می‌کند. در تلاش برای تثبیت خدمات ابری خود، شرایط به روز شده مایکروسافت دسترسی به بیت کوین و استخراج کریپتو را محدود می‌کند. هر کاربری که اکنون قصد انجام این کار را دارد باید تاییدیه از پیش نوشته شده […]

مایکروسافت گفته است که استخراج کریپتو خدمات آنلاین آن را مختل کرده و آن را قطع می‌کند. در تلاش برای تثبیت خدمات ابری خود، شرایط به روز شده مایکروسافت دسترسی به بیت کوین و استخراج کریپتو را محدود می‌کند. هر کاربری که اکنون قصد انجام این کار را دارد باید تاییدیه از پیش نوشته شده شرکت را دریافت کند.
 
مایکروسافت بی سر و صدا استخراج کریپتو (ماینینگ) از سرویس‌های ابری را ممنوع می‌کند
طبق خلاصه تغییرات مایکروسافت، این غول نرم‌‎افزاری شرایط مجوز جهانی خدمات آنلاین خود را در تاریخ ۱ دسامبر به‌روز کرد تا توضیح دهد که استخراج ارزهای دیجیتال بدون تأیید قبلی مایکروسافت ممنوع است.
 

به طور خاص، تحت شرایط خط‌مشی استفاده قابل قبول، مایکروسافت بیان می‌کند که نه مشتری و نه آن‌هایی که از طریق مشتری به یک سرویس آنلاین دسترسی دارند، نمی‌توانند از سرویس آنلاین برای استخراج ارز دیجیتال بدون تأیید قبلی مایکروسافت استفاده کنند.

 

توجیه کمی برای این تغییر ارائه شد تا روز چهارشنبه که مایکروسافت توصیه‌ای با عنوان اقدامات مهمی که شرکا باید برای ایمن کردن اکوسیستم انجام دهند منتشر کرد که تغییر سیاست را تکرار کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید