تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

اقدام Core Scientific برای محافظت از ورشکستگی

در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲، یکی از بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت کوین در صنعت، Core Scientific، برای حفاظت از ورشکستگی فصل ۱۱ در ناحیه جنوبی تگزاس ثبت نام کرد. طبق این پرونده، Core Scientific تقریباً ۱,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰ طلبکار دارد و دارایی‌های تخمینی آن بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار ارزش دارد.   Core Scientific داوطلبانه […]

در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲، یکی از بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت کوین در صنعت، Core Scientific، برای حفاظت از ورشکستگی فصل ۱۱ در ناحیه جنوبی تگزاس ثبت نام کرد. طبق این پرونده، Core Scientific تقریباً ۱,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰ طلبکار دارد و دارایی‌های تخمینی آن بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار ارزش دارد.
 
Core Scientific داوطلبانه برای فصل ۱۱ حمایت از ورشکستگی تشکیل پرونده می دهد، بزرگترین طلبکار بدون وثیقه شرکت، موسسه مالی B. Riley است
یکی دیگر از شرکت‌های ارز دیجیتال درخواست حمایت از ورشکستگی داده است زیرا زمستان ارزهای دیجیتال باعث شده است که تعداد بی‌شماری از کسب‌وکارها در سال جاری دچار لرزش شوند. روز چهارشنبه، Core Scientific، یکی از بزرگترین شرکت‌های استخراج بیت کوین، در تگزاس اعلام ورشکستگی کرد.
 

در این پرونده اشاره شده است که Core Scientific بین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار دارایی و همچنین ۱ تا ۱۰ میلیارد دلار بدهی دارد. علاوه بر این، Core Scientific گفت که بزرگترین طلبکار، موسسه مالی B. Riley، در کنار ۱,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰ طلبکار دیگر است.

 

Core Scientific به فهرست بلندبالایی از شرکت‌های کریپتویی می‌پیوندد که در سال جاری درخواست حمایت از ورشکستگی داده‌اند و یکی از چندین عملیات استخراج ارز دیجیتال است که از نظر مالی نیز دچار افت شده است. به عنوان مثال، در اواخر سپتامبر ۲۰۲۲، Compute North برای حفاظت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید