تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
1

اقدام FBI علیه کلاهبرداران بیت کوین

اداره تحقیقات فدرال (FBI) می‌گوید میلیون‌ها دلار بیت کوین را از کلاهبرداران خارج از کشور که افراد مسن را هدف قرار می‌دهند، کشف و ضبط کرده است. کلاهبرداران به عنوان اعضای آژانس‌های مجری قانون ایالات متحده ظاهر می‌شدند و قربانیان را فریب می‌دادند تا پولی را برای نگهداری به آنها منتقل کنند.   FBI می‌گوید […]

اداره تحقیقات فدرال (FBI) می‌گوید میلیون‌ها دلار بیت کوین را از کلاهبرداران خارج از کشور که افراد مسن را هدف قرار می‌دهند، کشف و ضبط کرده است. کلاهبرداران به عنوان اعضای آژانس‌های مجری قانون ایالات متحده ظاهر می‌شدند و قربانیان را فریب می‌دادند تا پولی را برای نگهداری به آنها منتقل کنند.
 
FBI می‌گوید بیت کوین را از کلاهبرداران خارج از کشور توقیف کرده است
دادستان ایالات متحده در ناحیه Connecticut و مامور ویژه مسئول بخش New Haven اداره تحقیقات فدرال (FBI) روز جمعه اعلام کردند که بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال در ارتباط با یک طرح کلاهبرداری با هدف قرار دادن افراد مسن کشف و ضبط شده است.
 
آنها به تفصیل توضیح دادند:
تحقیق در مورد یک طرح کلاهبرداری که قربانیان آسیب‌پذیر را هدف قرار می‌دهد، منجر به ضبط حدود ۱۵۱ بیت کوین و همچنین سایر دارایی‌های دیجیتال شده است.
 

این پرونده توسط FBI، سرویس مخفی ایالات متحده و سرویس مارشال‌های ایالات متحده در حال بررسی است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بیت کوینی که ادعا می شود توقیف شده است، تقریباً ۳.۵ میلیون دلار بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید