تاریخ: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۱

التکوین‌هایی با چشم‌انداز صعودی

یکی از تحلیلگران مشهور بازار کریپتو به نام مایکل ون دی پوپ با نام بردن از سه التکوین، به معامله‌گران توصیه کرد که در این هفته آن‌ها را مد نظر قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، بازار کریپتو در هفته‌ی گذشته اندکی پرنوسان و متلاطم بود. با وجود این، قیمت بیش‌تر ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تغییر چندانی حاصل نکرده و همچنان در محدوده‌ی خود باقی مانده است. بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۴:۳۰ روز دوشنبه ۱۵ می / ۲۵ اردیبهشت – ارزش کل بازار کریپتو با ۱.۶۶ درصد افزایش به رقم ۱.۱۴ تریلیون دلار رسیده است. حجم کل معاملات بیست و چهار ساعته‌ی بازار کریپتو نیز اکنون ۳۴.۲۲ درصد افزایش یافته و به حدود ۲۸.۶۶ میلیارد دلار رسیده است.
در این میان، رفتار برخی از التکوین‌ها در بازار به گونه‌ای بوده که نویدبخش شروع قریب‌الوقوع یک روند صعودی در بازار است. یکی از محبوب‌ترین تحلیلگران بازار کریپتو به نام مایکل ون دی پوپ، با نام بردن از ۳ التکوین، به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران توصیه کرده است که تحرکات بازار آن‌ها را در این هفته زیر نظر داشته باشند.

پپه (PEPE)

قیمت میم کوین نوظهور و محبوب پپه (PEPE) طی چند روز گذشته افزایش یافت و به سقف ۰.۰۰۰۰۰۲۱ دلار نیز رسید. پپه با وجود تجربه‌ی مقداری پولبک، همچنان دستاوردهای خود را حفظ کرده است؛ این مسئله نشان می‌دهد این میم کوین خود را برای یک بریک‌اوت عظیم در روزهای آینده آماده می‌کند. همچنین، مایکل ون دی پوپ دلیل ثبات نسبی قیمت پپه را اقدام سرمایه‌گذاران در خرید و انباشت این میم کوین می‌داند.

هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، پپه با ۶.۶۰ درصد کاهش نسبت به روز گذشته،‌ با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷۱۹ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی پپه نیز اکنون با ۵۵.۰۷ درصد کاهش به رقم ۴۲۷,۰۹۳,۳۸۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، پپه در جایگاه شصت و پنجم قرار دارد.

گراف (GRT)

توکن گراف (GRT) پیش‌تر در یک روند نزولی گرفتار شده بود. این توکن پس از عبور از سطح حمایت اولیه‌ی خود، در حال حرکت به سوی سطوح حمایت بعدی بود. قیمت گراف در بازه‌ی زمانی کوتاه‌مدت در محدوده‌ی بسیار باریکی در نوسان بود. به اعتقاد مایکل ون دی پوپ، احتمالا گراف نیز هم‌اکنون در فاز انباشت قرار داشته باشد. از این رو، وی پیش‌بینی می‌کند به زودی شاهد یک بریک‌اوت در قیمت این توکن خواهیم بود.

هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب، گراف با ۶.۴۸ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۱۲۳۵ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی آن نیز اکنون با ۸۲.۵۹ درصد افزایش به رقم ۳۰,۶۱۰,۰۱۴ دلار رسیده است. ارزش کل بازار توکن گراف نیز با ۶.۵۰ درصد افزایش به ۱,۱۰۶,۱۹۴,۸۷۷ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال، توکن گراف در جایگاه چهل و دوم قرار دارد.  

کوانت (QNT)

قیمت کوانت (QNT) پس از تجربه‌ی یک روند نزولی، به خوبی توانست خود را در بالای یک سطح حمایت کلیدی نگه دارد. به اعتقاد مایکل ون دی پوپ، احتمال قرار داشتن قیمت کوانت در فاز انباشت را نمی‌توان رد کرد. از این رو، ممکن است در روزهای آینده شاهد افزایش قابل توجه قیمت این التکوین باشیم. هم‌اکنون کوانت با ۲.۷۸ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۰۹.۵۹ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی کوانت با ۵۸.۰۶ درصد افزایش به رقم ۱۵,۰۶۹,۱۹۰ دلار رسیده است. همچنین، این التکوین با ارزش کل بازار ۱,۳۲۳,۰۲۹,۸۳۰ دلار در رتبه‌ی سی و نهم فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد. 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید