تاریخ: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۸

انتشار گازهای گلخانه‌ای استخراج‌کنندگان کریپتو

در ۸ دسامبر ۲۰۲۲، سه سیاستمدار دموکرات از ماساچوست، اورگان و کالیفرنیا قوانینی را با هدف مبارزه با عملیات استخراج ارزهای دیجیتال انرژی‌بر معرفی کردند. لایحه ارائه شده توسط سناتور اد مارکی ادعا می‌کند که استخراج کریپتو شبکه را تحت فشار قرار می‌دهد و اهداف آب و هوایی ایالات متحده را تضعیف می‌کند.   ۳ […]

در ۸ دسامبر ۲۰۲۲، سه سیاستمدار دموکرات از ماساچوست، اورگان و کالیفرنیا قوانینی را با هدف مبارزه با عملیات استخراج ارزهای دیجیتال انرژی‌بر معرفی کردند. لایحه ارائه شده توسط سناتور اد مارکی ادعا می‌کند که استخراج کریپتو شبکه را تحت فشار قرار می‌دهد و اهداف آب و هوایی ایالات متحده را تضعیف می‌کند.
 
۳ بوروکرات ایالات متحده معتقدند که استخراج‌کنندگان کریپتو باید انتشار کربن و ارزیابی‌های زیست محیطی را گزارش کنند
سناتورها Ed Markey ،Jeff Merkley و Jared Huffman لایحه‌ای ارائه کرده‌اند که مستلزم یک مطالعه بین سازمانی در مورد اثرات زیست‌محیطی و انرژی استخراج دارایی‌های کریپتو است. بیانیه مطبوعاتی مارکی در مورد قانون شفافیت زیست‌محیطی دارایی‌های کریپتویی جزئیاتی را ارائه می‌دهد که آژانس حفاظت از محیط‌زیست ایالات متحده (EPA) این مطالعه را هدایت خواهد کرد.
 

علاوه بر این، EPA فعالیت استخراج کریپتو در ایالات متحده را ارزیابی می‌کند و عملیات برای گزارش انتشار گازهای گلخانه‌ای GHG مورد نیاز است. جزئیات بیانیه مطبوعاتی، شرکت‌های استخراج کریپتو که باید انتشار گازهای گلخانه‌ای را گزارش کنند، عملیاتی هستند که بیش از ۵ مگاوات برق مصرف می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید