تاریخ: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

انتقاد بنیانگذار Bitmex از مدیر عامل سابق FTX

بنیانگذار Bitmex، آرتور هیز، روز جمعه پس از انتشار اولین پست وبلاگ بنکمن فراید در خبرنامه جدید Substack، از Sam Bankman Fried، بنیانگذار FTX انتقاد کرد. هیز اصرار داشت تمام این صحبت‌ها در مورد کاری که آلامدا انجام داد، هدایت نادرست است.   بنیانگذار Bitmex، مدیر عامل سابق FTX را به اجتناب از شفافیت متهم […]

بنیانگذار Bitmex، آرتور هیز، روز جمعه پس از انتشار اولین پست وبلاگ بنکمن فراید در خبرنامه جدید Substack، از Sam Bankman Fried، بنیانگذار FTX انتقاد کرد. هیز اصرار داشت تمام این صحبت‌ها در مورد کاری که آلامدا انجام داد، هدایت نادرست است.
 
بنیانگذار Bitmex، مدیر عامل سابق FTX را به اجتناب از شفافیت متهم کرد
آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران پلتفرم ارزهای دیجیتال Bitmex، پس از یک پست وبلاگی اخیر از سم بنکمن فراید، مدیر عامل سابق FTX انتقاد کرد.
 
در این پست وبلاگی، Bankman Fried گفت:
Alameda نتوانست به اندازه کافی از قرار گرفتن در معرض بازار خود محافظت کند و یک سقوط شدید، سریع و هدفمند که توسط مدیر عامل Binance رخ داد، Alameda را ورشکست کرد.
 

هیز، یکی از اعضای برجسته جامعه ارزهای دیجیتال، دانش قابل توجهی در مورد مبادلات ارزهای دیجیتال دارد و بنیانگذار Bitmex، یکی از بزرگترین صرافی‌ها از زمان آغاز به کار آن در سال ۲۰۱۴ بود.

 
هیز روز جمعه در توییتی نوشت:
اگر مشتری لیکویید شود، صرافی هرگز نباید ضرر کند. هیچ بهانه‌ای برای دادن حسابی به صندوق تامینی Alameda وجود ندارد. تمام این صحبت‌ها در مورد کاری که آلامدا انجام داد، هدایت نادرست است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید