تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷

انتقال‌های میلیونی نهنگ‌های ریپل در این هفته

جامعه کریپتو در طول هفته گذشته متوجه حرکات قابل توجه نهنگ‌های ریپل شده است زیرا یک نهنگ ۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰ xrp به ارزش بیش از ۵۵ میلیون دلار در ۹ دسامبر و نهنگ دیگری ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ xrp به ارزش بیش از ۱۵ میلیون دلار از کیف پول ناشناخته به صرافی جابجا کرد.   نهنگ‌های ریپل توکن‌های زیادی را […]

جامعه کریپتو در طول هفته گذشته متوجه حرکات قابل توجه نهنگ‌های ریپل شده است زیرا یک نهنگ ۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰ xrp به ارزش بیش از ۵۵ میلیون دلار در ۹ دسامبر و نهنگ دیگری ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ xrp به ارزش بیش از ۱۵ میلیون دلار از کیف پول ناشناخته به صرافی جابجا کرد.
 
نهنگ‌های ریپل توکن‌های زیادی را در ۷ روز گذشته جابه‌‎جا می‌کنند
روز یکشنبه، ۱۱ دسامبر ۲۰۲۲، دارایی کریپتویی ریپل (XRP) با قیمت‌هایی بین ۰.۳۸۶ تا ۰.۳۸۹ دلار در هر واحد معامله می‌شود. XRP هفتمین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار است زیرا ارزش کلی بازار توکن امروز ۱۹.۵۱ میلیارد دلار است. داده‌های روز یکشنبه نشان می‌دهد که ۳۱۸.۵۵ میلیون دلار حجم معاملات ریپل در سراسر جهان بوده است.
 

در میان سودهای بازار در ماه گذشته، نهنگ‌ها XRP زیادی، تعداد قابل توجهی توکن را به صرافی‌ها و کیف پول‌های ناشناخته منتقل کرده اند. به عنوان مثال، Whale Alert چهل میلیون ریپل (XRP) را گزارش کرد که از پلتفرم تجاری Bitso به یک کیف پول ناشناخته در ۸ دسامبر ۲۰۲۲ حرکت کرد.

 

در مورد دیگری، Whale Alert در ۹ دسامبر به یک انتقال ۱۴۳ میلیون XRP به ارزش بیش از ۵۵ میلیون دلار برخورد کرد. در همان روز با انتقال ۴۰ میلیون، نهنگ‌های XRP مبلغ ۲۷ میلیون ریپل به Bitso منتقل کردند، ۴۰ میلیون توکن دیگر به Bitstamp منتقل شدند و ۳۷.۷ میلیون XRP از Bitso به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.

 

در ۸ دسامبر، ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP به Bitstamp منتقل شد و روز قبل در ۷ دسامبر ۲۰۲۲، یک کاربر ۳۵ میلیون XRP را به Bitstamp منتقل کرد. در همان روز ۵۰ میلیون XRP از Ripple به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد و همچنین یک ۳۲۴,۲۵۴,۶۵۰ XRP به ارزش تخمینی ۱۲۳.۲۰ میلیون دلار از Bittrex به یک نهاد ناشناخته منتقل شد.

 

حداقل در هفته گذشته تعداد حرکات نهنگ‌های XRP بسیار زیاد بوده است و در ۷ دسامبر ۲۰۲۲، ۳.۸ میلیارد XRP در هشت تراکنش جابه‌جا شد. طبق فهرست coincarp.com، در زمان نگارش این مقاله، بایننس دارای بزرگترین کیف پول XRP با ۷۶,۳۰۰,۰۰۰ XRP است. این لیست همچنین نشان می‌دهد که دومین آدرس بزرگ XRP نیز متعلق به Binance با ۲۶,۰۰۰,۰۰۰ XRP است. طبق فهرست coincarp.com، سومین کیف پول بزرگ XRP متعلق به یک کیف پول ناشناخته، دارای ۲۲,۷۲۸,۴۷۰ XRP است.

برچسب هااخبار ریپل

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید