تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

اولین کمیته فرعی کریپتویی کنگره ایالات متحده

کمیته فرعی اولین کنگره ایالات متحده در مورد دارایی‌های دیجیتال به عنوان بخشی از کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایجاد شده است. نماینده کنگره، فرنچ هیل که کمیته فرعی دارایی دیجیتال را رهبری خواهد کرد، توضیح داد ما می‌خواهیم یک چارچوب قانونی نظارتی برای دارایی‌های دیجیتال ایجاد کنیم که آمریکا را از نقطه نظر نوآوری […]

کمیته فرعی اولین کنگره ایالات متحده در مورد دارایی‌های دیجیتال به عنوان بخشی از کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایجاد شده است. نماینده کنگره، فرنچ هیل که کمیته فرعی دارایی دیجیتال را رهبری خواهد کرد، توضیح داد ما می‌خواهیم یک چارچوب قانونی نظارتی برای دارایی‌های دیجیتال ایجاد کنیم که آمریکا را از نقطه نظر نوآوری به یک رهبر تبدیل کند، اما از مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران نیز محافظت کند.
 
قانونگذاران ایالات متحده اولین کمیته فرعی دارایی‌های دیجیتال را در کنگره تشکیل دادند
کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا یک کمیته فرعی با عنوان Digital Assets, Financial Technology and Inclusion ایجاد کرده است.
 
پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، اظهار داشت:
من مفتخرم که نماینده کنگره، فرنچ هیل را به عنوان رئیس اولین کمیته فرعی دارایی‌های دیجیتال کنگره و نایب رئیس کامل کمیته معرفی کنم.
 
وظایف کمیته فرعی جدید عبارتند از:
کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان توضیح داد که اکوسیستم دارایی دیجیتال ارائه قوانین شفاف راه در میان تنظیم‌کننده‌های فدرال برای اکوسیستم دارایی دیجیتال، توسعه سیاست‌هایی که فناوری مالی را برای دستیابی به جوامع محروم ارتقا می‌دهند و شناسایی بهترین شیوه‌ها و سیاست‌هایی که به تقویت تنوع و شمول ادامه می‌دهند را بررسی می‌کنند.
 
مک‌هنری گفت:
من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم تا قوانین شفافی را برای این اکوسیستم ارائه کنم که از مصرف‌کنندگان محافظت می‌کند، در حالی که اجازه می‌دهد نوآوری در ایالات متحده رشد کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید