تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

اوکراین با قوانین جدید بهترین حوزه کریپتو خواهد بود

وزیر ناظر بر تحول دیجیتال این کشور قول داد که اوکراین به بهترین حوزه قضایی جهان برای دارایی‌های دیجیتال تبدیل خواهد شد. میخائیلو فدوروف در گفتگو با رسانه‌ها در مجمع جهانی اقتصاد در داووس از حمایت جامعه کریپتویی از کشور جنگ‌زده خود تمجید کرد.   فدوروف می‌گوید که کمک‌های ارز دیجیتال در بحبوحه تهاجم به […]

وزیر ناظر بر تحول دیجیتال این کشور قول داد که اوکراین به بهترین حوزه قضایی جهان برای دارایی‌های دیجیتال تبدیل خواهد شد. میخائیلو فدوروف در گفتگو با رسانه‌ها در مجمع جهانی اقتصاد در داووس از حمایت جامعه کریپتویی از کشور جنگ‌زده خود تمجید کرد.
 
فدوروف می‌گوید که کمک‌های ارز دیجیتال در بحبوحه تهاجم به اوکراین بسیار مفید بوده است
میخائیلو فدوروف، معاون نخست وزیر و وزیر تحول دیجیتال این کشور به خبرنگاران در داووس سوئیس گفت در مراحل اولیه تهاجم نظامی روسیه، کمک‌های مالی از طریق ارزهای دیجیتال به شدت برای اوکراین مفید بود.
 

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد (WEF)، فدوروف توضیح داد که با محدودیت‌های ارزی اعمال شده با حکومت نظامی، اوکراین با این وجود توانست به لطف حمایت جهانی جامعه کریپتو به سرعت هر آنچه را که برای نیروهای مسلح خود نیاز دارد خریداری کند.

 

این نماینده عالی رتبه همچنین تاکید کرد که دولت در حال تدوین چارچوب قانونی لازم با رویکردی جامع برای قانونی‌سازی کامل ارزهای دیجیتال است. قانون On Virtual Assets در اواسط فوریه توسط ورخونا رادا، پارلمان اوکراین، به تصویب رسید.

 
برای اجرایی شدن کامل این قانون، اصلاحاتی در قانون مالیات نیز لازم است. فدوروف اصرار داشت که پس از تصویب آنها، اوکراین بهترین حوزه قضایی ارزهای دیجیتال را در جهان خواهد داشت و بیشتر اشاره کرد:
اوکراین نامزد عضویت در اتحادیه اروپا است. ما باید با قوانین اروپا با در نظر گرفتن اقدامات و توصیه‌های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی هماهنگ شویم.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید