تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱

اپتوس، بهترین توکن از نظر عملکرد روزانه و هفتگی

اپتوس (APT) عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خود نشان داده و امروز در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، بیش‌ترین رشد قیمت روزانه و هفتگی را داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، اپتوس (APT) در لحظه‌ی نگارش این مطلب در حوالی ساعت ۱۵:۰۰ روز شنبه ۲۱ ژانویه / ۱ بهمن، با ۴۸.۸۶ درصد افزایش نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته، با قیمت ۱۲.۱۰ دلار معامله می‌شود. قیمت اپتوس طی بیست و چهار ساعت گذشته بین محدوده‌ی کف ۸.۰۵ دلار تا سقف ۱۲.۶۶ دلار در نوسان بوده است. حجم معاملات اپتوس (APT) در روز جاری به شکل خیره‌کننده‌ای افزایش یافته است. حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی اپتوس هم‌اکنون با ۴۰۷.۷۲ درصد افزایش به رقم ۱,۹۳۸,۱۷۰,۰۷۷ دلار رسیده است.

با افزایش ۴۹ درصدی قیمت اپتوس در روز جاری، ارزش کل بازار این توکن نیز با ۴۸.۷۹ درصد افزایش به ۱,۹۲۸,۰۰۲,۶۵۸ دلار رسیده است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، اپتوس یک رتبه پایین‌تر از کرونوس (CRO) و رتبه بالاتر از لیدو دائو (LDO) در جایگاه سی و یکم قرار دارد.

افزایش قابل توجه قیمت اپتوس باعث تقویت ارزش این توکن در برابر دو رهبر بازار ارزهای دیجیتال، یعنی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) شده است. ارزش اپتوس در برابر بیت کوین و اتریوم هم‌اکنون به ترتیب ۳۷.۲۶ و ۴۱.۰۴ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، هر یک واحد از توکن اپتوس در حال حاضر معادل ۰.۰۰۰۵۳۲۳ بیت کوین یا ۰.۰۰۷۳۸۶ اتریوم ارزش دارد.
در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار، اپتوس (APT) با رشد ۴۹ درصدی قیمت نسبت به بیست و چهار ساعت گذشته و همچنین، با رشد ۶۳ درصدی نسبت به هفت روز گذشته، بهترین عملکرد روزانه و هفتگی را از آن خود کرده است. از نظر بهترین عملکرد هفتگی، فرکس شیر (FXS) پس از اپتوس در جایگاه دوم قرار دارد. ارزش این توکن نسبت به یک هفته‌ی گذشته ۶۱.۰۵ درصد افزایش یافته است. همچنین، قیمت آن هم‌اکنون نسبت به روز گذشته ۹.۲۸ درصد افزایش یافته و به ۱۰.۸۸ دلار رسیده است.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب، بیت کوین نیز با ۸.۵۵ درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۲,۷۶۴ دلار معامله می‌شود. ارزش بیت کوین در حال حاضر، نسبت به هفت روز گذشته ۱.۶۷ درصد افزایش یافته است. ارزش کل بازار بیت کوین نیز اکنون به ۴۳۸,۶۳۵,۵۷۲,۸۴۰ دلار رسیده است. ارزش کل بازار کریپتو نیز سرانجام به بالای یک تریلیون دلار بازگشته است. هم‌اکنون، ارزش کل بازار کریپتو ۱,۰۴۱,۰۲۹,۱۹۱,۵۸۶ دلار است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید